Son Haberler

ENERJİ TİCARETİ VE TEDARİĞİ ZİRVESİ 2017

ISTRADE 2017 – 2. Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi 25-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da düzenlenecek.

ISTRADE 2017 – 2. Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi 25-26 Mayıs 2017 tarihlerinde T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, EPDK’nın destekleriyle İstanbul’da düzenlenecek. Shangri-La Bosphorus Oteli’nde gerçekleştirilecek Zirve, enerji ticareti ve tedariki alanında Türkiye’de yegâne platform olma özelliği taşıyor.

ISTRADE 2017’de, enerji ticaretindeki sorunlar, güncel gelişmeler, beklentiler ve organize piyasaların geleceği, konuyla ilgili üst düzey isimler tarafından tartışmaya açılacak.

Ulusal ve uluslararası katılımcılar ile ziyaretçiler, Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleriyle bu zirvede buluşma fırsatını yakalayacaklar. İki gün boyunca devam edecek olan organizasyon, TOBB, EDER, ETD, PETFORM, EÜD, GAZBİR gibi Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca Avrupa Enerji Borsaları Birliği (EUROPEX) Genel Kurulu da EPİAŞ’ın ev sahipliğinde aynı tarihlerde İstanbul Shangri-La Bosphorus Oteli’nde gerçekleşecek.

ISTRADE 2017’de düzenlenecek paneller:

*Elektrik Piyasalarında Ticaret ve Tedarik

*Doğal Gaz Piyasalarında Ticaret ve Tedarik

*Organize Elektrik ve Doğal Gaz Piyasalarında Enerji Ticareti

*Enerji Ticareti ve Risk Yönetimi

*Enerji Ticareti ve Şeffaflık

*Petrol Ticareti ve Tedarik

*İstanbul Trader Buluşması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu