ENERJİ VE MADEN DERGİSİ ANKOMAK’A KATILACAK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ENERJİ VE MADEN DERGİSİ ANKOMAK’A KATILACAK | Enerji ve Maden Dergisi

31 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Enerji ve Maden dergisi, 1-5 Haziran tarihleri arasında ANKOMAK 2016’da ziyaretçileriyle buluşacak.

İstanbul Fuar Merkezi – CNR Expo’da gerçekleşecek olan ANKOMAK 2016 – Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nın kapıları, 1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında sektör ilgilileri için açık olacak.

SAHA Yayın bünyesinde yayımlanan Enerji ve Maden dergisi de ANKOMAK’ın medya sponsorlarından biri olarak fuar alanında yer alan standında sektörün önde gelen temsilcilerini ve fuar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuar süresince SAHA Yayın – Enerji ve Maden dergisini, Yazı İşleri Müdürü Derviş Balık temsil edecek.

Sektöre önemli katkı sağlayan fuarlar, Enerji ve Maden haberleri, inşaat sektörünün gündem yaratan konuları, imalat sanayi, ithalat – ihracat haberleri, ekonomiye yön veren konular ve sektörde öne çıkan firmaların haberleri ile yayıncılık alanında bir marka haline gelen Enerji ve Maden dergisi, sektörün nabzını ANKOMAK 2016’da tutmaya devam edecek.

ankomak_fuar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri