Son Haberler

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN LED AYDINLATMA

“Enerji Verimliliği İçin ‘LED’ Çözüm” mottosuyla yapılacak etkinlik 7- 10 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) tarafından 7- 10 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan “Sokak Aydınlatmasında LED Teknolojisi”ni öne çıkaracak etkinlik, elektrik tüketiminin azaltılmasında aydınlatma uygulamalarında LED teknolojisinin kullanımını artırmaya yönelik farkındalık oluşturmak ve teşvik etmek amacını taşıyor.

Sokak Aydınlatmalarında LED Teknolojisi

ELDER’in imza attığı bu uluslar arası etkinlik ile özellikle ‘sokak aydınlatmaları‘nda ‘LED‘ teknolojisindeki yenilikler, başta Avrupa Birliği ve ABD olmak üzere dünya örneklerinden deneyimlerin paylaşılması hedefleniyor.

Etkinliğe, elektrik dağıtım şirketleri ve özel sektör katılımcılarının yanı sıra Enerji Bakanlığı, EPDK, Karayolları Genel Müdürlüğü, TEDAŞ, Türkiye Belediyeler Birliği, üniversiteler ve akademisyenler ile yerel yönetimlerin de katkı ve katılımları bekleniyor. Etkinlikte sokak aydınlatmasının tarihi gelişiminin de sergilenmesi katılımcılar için geçmişe bir yolculuk imkânı sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu