Son Haberler

ENIPE Fuarı ve Zirvesi Basın Toplantısı 8 Aralık’ta…

ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi basın toplantısı 8 Aralık Cuma günü Dedeman Otel’de düzenlenecek.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin teşrifiyle, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) ve Enerji Verimliliği Derneği tarafından organize edilen ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve ZirvesiBinalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon” teması ile başlıyor.

İDTM tarafından  gerçekleştirilen ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak ENIPE Fuar ve Zirvesi’nin detayları, 8 Aralık Cuma günü Dedeman Otel’de düzenlenecek tanıtım toplantısında siz değerli basın mensuplarıyla paylaşılacak.

ENIPE FUARI VE ZİRVESİ…

11-14 Ocak 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) işbirliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) desteğiyle gerçekleştirilecek olan ENIPE Fuar ve Zirvesi üreticileri, tüketicileri ve yatırımcıları en yeni, en teknolojik enerji verimli ürünler ve sistemlerle buluşturuyor.

Dünyanın korunması, sanayinin ve aile bütçesinin üzerindeki ağır enerji maliyeti yükünün hafifletilmesi için profesyonellere ve son tüketiciye yönelik çözümlerin sunulacağı ENIPE Fuar ve Zirvesi’nin sponsorları ise sektörlerinin dev şirketleri İGDAŞ, İETT, İstanbul Enerji A.Ş. ve TURKCELL

ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi’nde fuarın teması da olan  “Binalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon” konulu bir zirve gerçekleştirilecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirve, her gün farklı bir başlıkta 3 gün boyunca devam edecek.

ENIPE FUARI VE ZİRVESİ BASIN TANITIM TOPLANTISI

Tarih: 8 Aralık 2017, Cuma

Yer:     Dedeman Otel / Gayrettepe

Saat:  09.00 Kahvaltı

10.00 Basın Toplantısı

İTO, İSO, İBB ve TURKCELL‘den yetkililerin konuşmacı olarak yer alacağı, Enerji Bakanlığından üst düzey yetkililerin katılacağı basın toplantısında,

Konuşmacılar:

  • İDTM A.Ş Genel Müdürü Rüştü ARGIT,
  • İTO Meclis Üyesi Rasim MAZLUM,
  • MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Zeki GÜVERCİN
  • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Vekili Murat ORAL
  • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sera Gazlarının İzlenmesi ve Emisyon Ticareti Şube Müdürlüğü, Şube Müdürü Vekili Tuğba İÇMELİ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu