Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

EPS2018 Uluslararası Geofoam Kongresi Başlıyor…

EPSDER–EPS Sanayi Derneği tarafından düzenlenen EPS2018 Uluslararası Geofoam Kongresi, 9-11 Mayıs 2018 tarihinde Kıbrıs Girne’de 5. kez gerçekleşecek.

EPSDER–EPS Sanayi Derneği tarafından düzenlenen EPS2018 Uluslararası Geofoam Kongresi, 9-11 Mayıs 2018 tarihinde Kıbrıs Girne’de 5. kez gerçekleşecek. Avrupa’nın önde gelen inşaat malzemesi üretici gruplarından biri olan, ısı yalıtım ürünleri alanında 65 yıldır faaliyet gösteren Austrotherm, bu yıl beşincisi düzenlenen EPS2018 Uluslararası Geofoam Kongresi’nin ana sponsoru oldu.

Sektörün gelişimine sponsorluk projeleri ile de destek olan Austrotherm Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek 5. Uluslararası Geofoam Konferansı, inşaat mühendisliği uygulamalarında araştırma yapan bilim adamlarını, geofoam hafif dolgu sistemini çözüm ortağı olarak tasarlayan karayolu proje firmalarını, demiryolu proje firmalarını ve yüklenicilerini, geofoam blok, hammadde ve makine üreticilerini bir araya getirecek.

Austrotherm geoBLOCK ürününe dair bilgiler de sunulacak

Geofoam teknolojisindeki son gelişmelerin de tartışılacağı platformda, Türkiye’de ilk ve tek geofoam teknolojisi ile ürün geliştiren marka olan Austrotherm Türkiye, konferansta bir başarı hikâyesi olarak Austrotherm geoBLOCK ürününe dair bilgileri sunacak.

Yol ve altyapı inşaatları sektörü için Austrotherm geoBLOCK’u bir mühendislik çözümü olarak sektör profesyonellerinin kullanımına sunan Austrotherm Türkiye etkinlikte, hayata geçirdiği Austrotherm geoBLOCK projelerine dair bilgi paylaşımında da bulunacak. Ayrıca Austrotherm Türkiye İnşaat Mühendisliği Uygulamaları Yöneticisi Dr. Emre Akınay, katılımcılar ile “Gömülü HDPE boru davranışının EPS Geofoam kullanılarak iyileştirilmesi” konulu bir bildiri paylaşacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu