Son Haberler

ETİYOPYA YAPI ve İNŞAAT FUARI

13.ETHIO-CON Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı, 21-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Addis Ababa – Etiyopya’da gerçekleştirilecek.

1800’ün üzerinde üyesi olan Etiyopya Müteahitler Birliği ve Afrika’nın en deneyimli ‘fuar organizatörleri‘nden Point Expo’nun 13 yıldır, 15.000 m² alanda organize ettiği 13.ETHIO-CON Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı, 21-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Addis Ababa – Etiyopya’da gerçekleştirilecek.

11.000’den fazla ziyaretçinin bulunduğu, Etiyopya’nın tartışmasız en büyük Yapı İnşaat Fuarı, Doğu Afrika Bölgesi’nde düzenlenen ve aralarında Almanya, İtalya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Yunanistan, Tunus, Zambia, Sudan, Hindistan, Türkiye, Etiyopya gibi ülkelerin bulunduğu 23 farklı ülkeden 324 firmanın katıldığı en büyük yapı inşaat fuarı olarak bilinmektedir.

Fuara daha önce aralarında Aksa Jeneratör, Kale Kilit, Tepe Holding, Hilal Alüminyum, AS Block, Semix, Vurmak, Elkon, Dumankaya – Uniplast, Kürkçüoğlu Jeneratör, Pelsan Aydınlatma gibi firmaların da olduğu 60’dan fazla Türk firması katıldı.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

etiyopya_hilal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu