Son Haberler

EURASIA LIGHT&ELECTRICITY 2016

‘Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı’ 27-30 Ocak 2016 tarihlerinde kapılarını Antalya’da açacak.

Fiberli’nin ana sponsorluğunda ve TUYADUydu Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği’nin ve Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Federasyonu’nun desteğiyle Avrasya Aydınlatma, Elektrik ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuarı, 27-30 Ocak 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek.

Sektör Profesyonellerinin Yeni Adresi

Yüzlerce katılımcısını ve Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerden on binlerce ziyaretçisini Antalya Fuar Merkezi’nde ağırlayacak olan Eurasia Light Fuarı ilk kez düzenlenecek olmasına rağmen sektör profesyonellerinin yeni adresi olacak.

Antalya’nın konumu ve yeni ticaret kapısı olması özelliğinden yararlanarak uluslararası gelişmiş ağı ile uluslararası bir fuar markası olmayı hedefleyen organizatör Pyramids Grup; sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden aydınlatma ve elektrik profesyonellerini ağırlayacak.

Yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefleyen fuarda; Aydınlatma ve Led Ürün Grupları, Elektrik ve Elektronik Ürün Grupları ile Güvenlik ve Bina Otomasyon Ürün Gruplarının son teknolojileri sergilenecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu