Son Haberler

EURASIA RAIL 2016

Eurasia Rail – 6.Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı 3-5 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

İstanbul Fuar Merkezi’nde (IFM) 3-5 Mart 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Eurasia Rail – 6.Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UBAK), Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri, Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

Dünyanın 3. Büyük Demiryolu Fuarı

Avrasya coğrafyasında konusunda tek fuar olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail, aynı zamanda dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşımaktadır.

2016 yılında 6. kez düzenlenecek Eurasia Rail, sektör devleri ile profesyonel ziyaretçileri tek bir çatı altında toplayıp gerek Türkiye gerekse Avrasya bölgesinde sektörün nabzını tutarak yönünü tayin eden, mevcut ilişkilerin geliştirildiği ve yeni iş birliklerine imza atılan uluslararası bir platformdur. Ayrıca fuarla eş zamanlı gerçekleştirilen konferans ve seminer gibi programlar ile sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı en üst düzey seviyede sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu