Son Haberler

Fibabanka’dan KOBİ’lere Akıllı Telefon Hediye

Fibabanka’nın yeni kampanyası ile KOBİ’ler ücretsiz akıllı telefon sahibi olma fırsatını yakalıyor. Kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek.

Fibabanka, tüzel müşterilerine sunduğu avantajlar dünyasını yeni kampanyasıyla daha da zenginleştiriyor. Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı, kampanya kapsamında Samsung akıllı telefon hediyesiyle KOBİ’lerle buluşuyor. Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı alan şirketler, Samsung’un mobil deneyimi mükemmelliğe taşıyan cihazı Samsung Galaxy J2’ye ücretsiz sahip olma fırsatı buluyor.

30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek kampanyadan, Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı alarak 12 ay boyunca 5.000 TL ya da 24 ay boyunca 2.000 TL harcama sözü veren şirketler yararlanabiliyor. Stoklarla sınırlı tutulan kampanyaya,  tüm Fibabanka Şubeleri’nden, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan ve www.fibabanka.com.tr adresinden başvurulabiliyor.

Fibabanka Perakende Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun, kampanya hakkında şunları söyledi:

“Fibabanka olarak müşterilerilerimize bankacılık hizmetlerinin yanında ek fırsat ve avantajlar yaratmayı önemsiyoruz. KOBİ Bankacılığı alanındaki uzmanlığımız sayesinde hızla büyüyen müşteri portföyümüzü yeni kampanyamızla desteklemek istedik. Bu kampanyayla KOBİ’lerimize Fibabanka ile tanışmaları ve hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için ek bir fırsat daha sunuyoruz. Özellikle dijitalleşmenin iyiden iyiye önem kazandığı günümüzde KOBİ’lerimizi telefon hediyeli Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

fibabanka

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu