Son Haberler

GAYRİMENKUL ZİRVESİ’NDE ‘İŞİMİZ METREKARE’

Gayrimenkul Zirvesi bu yıl, “İşimiz MeTRekare” teması ile 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel İstanbul’da sektör liderlerini bir araya getirecek.

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından düzenlenen ve “İşimiz MeTRekare” teması ile sektör liderlerini 15. kez aynı çatı altında toplayacak olan Gayrimenkul Zirvesi, 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecek.

2000 yılından bu yana düzenlenen ve sektörün en önemli organizasyonlarından biri olan Gayrimenkul Zirvesi, zengin içeriği, gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren konu başlıkları ve önemli konuklarıyla dikkat çekiyor. Zirve’de “Yabancı Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”, “Metrekare ve Yeni Jenerasyon İlişkisi”, “Rakamlar Bize Ne Söylüyor?”, “Metrekarenin Evrimi ve Yönetimi” gibi sektörün en ilgi çeken konuları konuşulacak ve tartışılacak.

Açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın katılımının beklendiği zirvede öğleden sonraki oturumlar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’ın konuşmasıyla başlayacak.

“Farkında mısınız?” başlıklı sunumu ile yazar Metin Hara, Zirve’nin en ilginç ve dikkat çekici isimlerinden biri olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu