Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Geleceğin Para Birimi, Yatırım Fırsatları ve Meslekleri Tartışılacak

6.Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi, 24 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek. Türkiye ve farklı ülkelerin Genç MÜSİAD Başkanlarının bir araya geleceği kongrede; Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma, Dönüşen Dünyada Ekonomi ve Geleceğin Meslekleri önemli konuşma başlıklarını oluşturuyor.

Genç MÜSİAD Başkanları “Gençler” için Türkiye’nin Geleceği için bir araya geliyor. Türkiye şube başkanları ile içlerinde Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İsviçre, Kanada, Kuveyt, Bosna Hersek ve Filistin’in yer aldığı farklı ülkelerin Genç MÜSİAD Başkanları 6. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi’nde bir araya geliyor. Yurt içi ve yurt dışından önemli bir katılımın sağlanacağı kongrede, Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma, Dönüşen Dünyada Ekonomi ve Geleceğin Meslekleri önemli konuşma başlıklarını oluşturuyor. Firmalaşan Girişimcilik Modellerinin ele alınacağı kongrede gelecek vadeden yeni projelere de fon yaratılması hedefleniyor.

Kongrenin Teması: Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi

17.MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), geleceğin iş insanlarını, girişimci ve sanayicilerini bir araya getiriyor. Yurt içi ve yurt dışından yoğun katılımcının beklendiği 6.Uluslararası Genç İşadamları Kongresi, bu yıl 24 Kasım 2018 (CNR EXPO 3.HALL) tarihinde “İşin başında gençler var” sloganıyla hayata geçirilecek. “Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi” ana teması çerçevesinde birçok alt başlığın konuşulacağı kongrede, yeni nesil girişimci fikirlerin değerlendirilmesi ve yatırım yapılabilecek projelerin öne çıkartılması hedefleniyor.

Genç Girişimcilere Kitle Fonlaması İçin Fırsat

Girişimciye Destek Proje Yarışması “STARTUP ROADWAY”’e yapılan başvuruların eleme ve iki yarı final aşamasın­da değerlendirilecek olup, finalde, jüri karşısına çıkacak projeler belirlenecek. Finale kalan 6 girişimcinin yapacağı sunumlar sonunda seçici jüri ve sa­londa bulunanların oylarıyla birinci, ikinci ve üçüncü seçilecek. İlk üçe giren yarışmacıların ödüllendirileceği yarışmada ilk 10’a giren projelere, fonluyoruz.com kitle fonlaması platfor­munda yer verilecek ve fonlama imkânı tanınacak. İlk yirmiye giren projeler, MÜSİAD EXPO Fuarı’nda yer alacak yerli ve yabancı yatırımcılar ile bir araya gelme fırsatı yakalayacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu