GÜNEŞ YATIRIMCILARINDAN YENİ BİR DERNEK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

GÜNEŞ YATIRIMCILARINDAN YENİ BİR DERNEK | Enerji ve Maden Dergisi

10 Kasım 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Güneş enerjisi alanında faaliyet gösteren yatırımcılar, Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği (GÜYAD) çatısı altında birleşti.

Kibar Holding’in de kurucuları arasında yer aldığı Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği (GÜYAD), güneş enerjisi ve ilgili teknolojiler alanındaki yatırımcıları tek bir çatı altında buluşturdu. Dernek, yatırım ortamının inşa edilerek korunmasını amaçlıyor.

Güneş Yatırımı ve Girişimlerine Destek

kibar_holding_gökhan_lokmanogluAnkara’da 3-4 Kasım tarihlerinde düzenlenen 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nın (EIF 2016) kuruluş ve imza törenine ev sahipliği yaptığı GÜYAD, güneş enerjisi piyasasının gelişip güçlenmesi ve ülke ekonomisine giderek artan ölçülerde katkılarda bulunulması için mevcut ve gelecekte yapılacak plan, program, yatırım ve girişimlere destek olmayı hedefliyor.

GÜYAD’ın kuruluş imza töreninde Kibar Holding’i temsilen bulunan Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı Gökhan Lokmanoğlu, derneğin hayırlı olmasını diledi. Lokmanoğlu, güneş yatırımlarının, derneğin katkıları ile artacağına ve güçleneceğine inandığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir