Son Haberler

GÜNEŞLE ISITMA VE SOĞUTMA ULUSLARARASI KONFERANSI

Evler ve Sanayi İçin ‘Güneşle Isıtma ve Soğutma Uluslararası Konferansı’ 2 – 4 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Güneşle ısıtma ve soğutma teknolojileri konusunda dünya genelinde tüm paydaşların katıldığı bir platform oluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Güneşle Isıtma ve Soğutma Uluslararası Konferansı’ 2 – 4 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Uluslararası Güneşle Isıtma ve Soğutma Konferansı ve Sergisi (SHC), Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu -Türkiye Bölümü’nün (GÜNDER) girişimleri ile Aralık ayında İstanbul’da yapılacak. PSE AG firmasının organizasyonunda yapılacak olan SHC 2015’in, sektörde yapılacak politika ve pazar odaklı çalışmalarda yol gösterici olması amaçlanıyor.

IEA-SHC (Uluslararası Enerji Ajansı Güneş Enerjisiyle Isıtma ve Soğutma Programı) ve Avrupa Güneş Isıl Sanayi Federasyonu (ESTIF) ortaklığında ve Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER) ev sahipliğinde düzenlenen SHC 2015 Konferansı, binaların ısıtılması ve soğutulması ile sektörde güneş enerjisi kullanan şirketlerin ve önde gelen araştırmacıların bir araya geldiği, 300’ü aşkın ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşecek.

Konferansta uluslar arası sektör liderleri rekabetçilik, yeni piyasa ve ürünler, gelecekteki eğilimler gibi çeşitli konuları ele alacaklar. Sanayiciden, üniversite öğrencisine sektörün tüm paydaşlarının bir arada olacağı Konferansta yeni fikirler, yeni kavramlar ve yeni teknolojiler de tartışılacak.

2 – 4 Aralık 2015 tarihlerinde düzenlenecek konferansa katılım ücretli olup, https://www.shc2015.org/registration.html adresinden kayıt yaptırabilirsiniz. ( erken rezervasyon indirimleri sona ermiştir.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu