GÜNEY AFRİKA ULUSLARARASI YAPI İNŞAAT FUARI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

GÜNEY AFRİKA ULUSLARARASI YAPI İNŞAAT FUARI | Enerji ve Maden Dergisi

18 Ocak 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Güney Afrika Cape Town Yapı ve İnşaat Fuarı 10-12 Ağustos 2016 tarihlerinde düzenlenecek.

Afrika’nın en güçlü ekonomisi, en gelişmiş pazarı Güney Afrika’nın en büyük inşaat fuarı olan Güney Afrika Cape Town Yapı ve İnşaat Fuarı, 10-12 Ağustos 2016 tarihlerinde ülkenin yaşama başkenti Cape Town’da gerçekleştirilecek.

Güney Afrika – Cape Town Yapı ve İnşaat Fuarı, Cape Construction Expo, 16 ülkenin 170’e yakın firmasının katılımıyla kapılarını açacak.

12.500 Kişilik Ziyaretçi Ordusu

Fuar, Johannesburg, Durban, Lesotho gibi merkezlerin inşaat şirketleri ve ‘inşaat sektörü‘nün en önemli aktörlerinin başta olduğu Botsvana, Zimbabve, Mozambik, Zambia, Namibya, Svaziland inşaat sektörünün büyük oyuncuları, müteahhit firmaları, inşaat malzemeleri toptancılarının yoğun ziyareti ile 12.500 kişilik dev bir ziyaretçi ordusuna ev sahipliği yapacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri