Son Haberler

GÜRCİSTAN YAPI İNŞAAT FUARI

Gürcistan Yapı İnşaat ve Emlak Fuarı 1-3 Eylül 2016 tarihlerinde Leogrand Otel, Batum’da düzenlenecek.

Gürcistan Yapı İnşaat ve Emlak Fuarı 1-3 Eylül 2016 tarihlerinde şantiye şehir Batum’da gerçekleştirilecek. Acara Sanayi ve Ticaret Odası’nın girişimleri ile Point Expo organizatörlüğünde yapılacak fuar, Batum’un en yeni ve en modern 5 yıldızlı oteli Leogrand Hotel içindeki etkinlik merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kafkasların yatırım yıldızı Batum, sınırlarımıza sadece 20 km mesafede bulunmaktadır. Her yıl İstanbul Havalimanı’ndan sonra en fazla yolcu girişinin yapıldığı Sarp Sınır Kapısının komşusu Batum, özellikle yaz aylarında 2 milyonu bulan nüfusu ile Arap, İran ve Rus yatırımcıların gözbebeği konumunda…

Özellikle ‘Türk firmaları’nın inşaat konusunda yaptıkları yatırımlarla adeta ‘şantiye‘ye dönüşen şehir, özellikle yeni başlayan Irak Erbil, Dubai ve Tahran uçuşları ile uluslararası yatırım piyasalarındaki büyük oyuncuların gözünü bu piyasaya çevirmelerine neden oldu.

100’e yakın firmanın katılması beklenen Gürcistan Yapı İnşaat ve Emlak Fuarı’nı, Ermenistan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Ukrayna, Rusya yatırımcıları ile bölgedeki müteahhitler ve yapı malzemeleri sektörünün büyük ithalatçılarından oluşan 4000’e yakın seçkin ziyaretçinin ziyaret etmesi beklenmektedir. Ürün ve hizmetlerinizin sınırlarımızın hemen yanındaki bu yatırım cennetinde sergilenmesini istiyorsanız siz de bu fuara katılabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu