Son Haberler

GÜVENLİ ÇALIŞ, SAĞLIKLI YAŞA!

İTÜ İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri, ‘Güvenli Çalış, Sağlıklı Yaşa!’ mottosuyla 16 – 17 Mayıs 2016 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Remzi Ülker Konferans Salonu’nda düzenlenecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından ‘Güvenli Çalış, Sağlıklı Yaşa!’ mottosuyla düzenlenecek “İTÜ İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri” 16 – 17 Mayıs 2016 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Remzi Ülker Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve Mevzuatları hakkında farkındalık yaratmak, gerekli bilgi ağını oluşturarak topluma bilinç kazandırmak amacıyla düzenlenecek etkinlikte; avukat, psikolog, doktor, meslek hastalığı doktorları, yerel yönetim temsilcileri, tiyatro ve sinema oyuncuları gibi konusunda uzman kişiler bir araya gelecek.

Bilgi, teknoloji ve kültür üreten ülkemizin öncü üniversitelerinden İTÜ’nün düzenleyeceği etkinlik sonrasında; ortaya çıkacak olan çözüm önerileri ile huzurlu, sağlıklı, mutlu, gülen bir toplumda yüksek bir yaşam kalitesinin inşa edilmesine katkı sağlaması hedefleniyor.

is_sagligi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu