Son Haberler

“HİDROLİK GÜÇ – SU GÜCÜ” KONULU İŞ SEYAHATİ

Türk iş adamlarına yönelik “Hidrolik GüçSu Gücü” konulu iş seyahati, 11 – 16 Ekim 2015 tarihlerinde Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nde gerçekleştirilecek.

Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Bayern International ve Bavyera Eyaleti Ekonomi ve Medya, Enerji ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile 11 – 16 Ekim 2015 tarihlerinde “Hidrolik Güç – Su Gücü” konulu iş seyahati düzenlenecek. Türk girişimcilerine yönelik seyahat, Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nde yapılacak.

Etkinlik, Bavyeralı firmalar ile su gücü alanında iş bağlantıları kurma ve somut projeleri başlatma fırsatı sağlayacak. İş gezisi ayrıca hidrolik gücü alanında faaliyette bulunan ve bu alanda işbirliği imkânları arayan Türk-Alman firmaları arasındaki işbirliğini desteklemek amacı ile gerçekleştirilecek.

Türk girişimcilerine, sektörle ilgili modern çözümler öğrenme, hidrolik firmalarını ziyaret etme, su gücüyle ilgili olan çeşitli teknolojileri tanıma ve sektörel Know-How hakkında bilgi edinme imkânları sunacak etkinlikte, konu ile ilgili uzman sunumları da yer alacak.

İş gezisine son başvuru 31 Ağustos 2015 tarihine kadar kabul edilecek.

Kayıt ve bilgi için lütfen TIKLAYINIZ:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu