Son Haberler

HİLTİ KAROT MAKİNELERİ İLE DELİM İŞLERİ KOLAYLAŞIYOR

Güçlü ve uzun ömürlü performans sunan Hilti DD 200 ve DD 350-CA Karot Makineleri ile delim işleri kolaylaşıyor.

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, karot  makineleri ile de öne çıkıyor. Hilti DD 200 Karot Makinası ile yüzde 20 daha güçlü performans ve yüzde 100’e kadar daha yüksek dayanıklılık sunuyor.

DD 350-CA Karot Makinesi ise güçlü motoru sayesinde 52 ila 500 milimetre arasında delim yapma imkanı tanıyor.

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sunan Hilti, Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle yüksek katma değer sağlıyor. Güçlü bir performans için tasarlanan Hilti DD 200 ve DD 350-CA Karot Makineleri ile delim işlerini kolaylaştırıyor.

3200 watt yeni HPD motoru ile yüzde 20 daha güçlü performans ve yüzde 100’e kadar daha uzun ömür imkânı sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, 35 ila 500 milimetre arasında delim şansı tanımasıyla da dikkat çekiyor.

10 vitesli elektronik motoruyla kullanıcılarına optimum viteste çalışma imkânı sunan Hilti DD 350-CA Karot Makinesi ise güçlü motoru sayesinde 52 ila 500 milimetre arasında delim yapma imkânı tanıyor. DD 350-CA Karot Makinesi kendisinin yanı sıra otomatik kesim asistanı Hilti DD AF-CA ile de farklılaşıyor.

DD 200 Karot Makinası İle Maksimum Kullanım Kolaylığı

Büyük tasarımı sayesinde dayanıklı şaft ve 300 saatten fazla karbon fırça ömrü sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, hızlı değişebilen karbon fırça ve güç kablosuyla hızlı tamir olanağı sağlıyor. Led ışık göstergeleriyle kullanıcıyı yönlendiren Hilti DD 200 Karot Makinası, az tecrübeli kullanıcılar için bile maksimum kullanım kolaylığı sunuyor.

Otomatik Kesim Asistanı ile Devamlı Optimum Güç

Kullanıcı dostu bir ürün olan Hilti DD 350-CA Karot Makinesi; suya, toza ve dış darbelere karşı IP 55 koruma sınıfına sahip olup baş üstü delimlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Otomatik kesim asistanı Hilti DD AF-CA ile pratik bir kullanım sunan bu seride, otomatik kesim asistanını karot makinesine bağlayıp başlama düğmesine dokunmak yeterli oluyor. Karot ucunun betona değdiğini anlayıp karot makinesini çalıştırmaya yardımcı olan Hilti DD AF-CA, ayrıca su akışını kontrol ediyor ve makinenin devamlı optimum güçte çalışmasını sağlıyor. Üstelik delim işlemi tamamlandığında makineyi durdurup ucun geri çekilmesini sağlayan Hilti DD AF-CA, kullanıcıya pratik bir kullanım sunarken bir yandan da makinenin ve ucun ömrünü maksimuma çıkarıyor. Hilti’nin, hafif gövdesiyle ve maksimum performansıyla dikkat çeken bu serisi, drenaj su boruları için büyük çaplı delimlerde, açılı delimlerde, ağır donatılı yüzeylerin deliminde, geçişler ve kablo tavaları için delimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu