Son Haberler

ICCI 2016 KAPILARINI AÇTI

ICCI 2016 – 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı, 27 Nisan Çarşamba (bugün) saat 10.30’da düzenlenen açılış töreni ile kapılarını açtı.

27 – 29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ICCI 201622. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı, 27 Nisan Çarşamba (bugün) saat 10.30’da düzenlenen açılış töreni ile kapılarını açtı.

ICCI 2016 Fuar ve Konferans’ında, dünya enerji sektörü ile Türkiye enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB enerji politikaları gibi konuların yanı sıra Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji Üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Çevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer verilecek.

enerjivemadenEnerji ve Maden’e Büyük İlgi

Saha Yayın bünyesinde yayımlanan Enerji ve Maden dergisinin de ICCI kapsamında standı yer alıyor. Enerji ve Maden, sektöre hizmet veren önemli konu ve konukların yer aldığı yeni sayısı ile ziyaretçilerini karşıladığı standında büyük ilgi görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu