Son Haberler

ICCI Enerji Ödülleri Töreni

ICCI – Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında düzenlenen ve bu sene beşincisi gerçekleştirilecek olan ICCI Enerji Ödülleri Töreni 22 Şubat 2016 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’de yapılacak.

Türkiye’nin ve bölgenin en büyük Enerji ve Çevre platformu olan ICCI – Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında düzenlenen ICCI Enerji Ödülleri Töreni 22 Şubat 2016 tarihinde Ankara JW Marriott Otel‘ de yapılacak.

Tören, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu ve TBMM Çevre Komisyonu, EPDK, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ile Türkiye enerji sektörüne yön veren firmaların üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecek.

1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen ve kamu, özel sektör ile akademi çevrelerini buluşturan fuar, konferans ve ikili iş görüşmelerini bir arada sunan ICCI – Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen Enerji Ödülleri töreninin bu sene beşincisi gerçekleştirilecek.

Kategoriler

Yenilenebilir Enerji Santralleri, Termik Enerji Santralleri ve Verimlilik kategorilerinde toplam dokuz ödül sahiplerini bulacak. Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisinde Rüzgâr, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş; Termik Enerji Santralleri kategorisinde Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı santralleri ile Verimlilik kategorisinde Verimlilik Projeleri yarışacak.

Başvuruda bulunan santraller ve projeler, önceden belirlenen ve şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılan ölçülebilir kriterlere göre puanlama sistemi ile sektörün saygın isimlerinin katılımı ile oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecek olup; her kategoride en yüksek puanı alan santral ve proje belirlenecek.

Kazanan 9 Santral Ödül Alacak

Başvuruda bulunan 50’ye yakın santralin başvuruları jüri tarafından değerlendirilecek olup, belirlenen 9 Santral ödül almaya hak kazanacak.

3 Bakanlık, 7 Kurum, 4 Üniversite ve 32 Sivil Toplum Kuruluşu tarafından desteklenen ve özel sektör yatırımcı, tedarikçi, üretici ve hizmet sağlayıcı firmaların enerji sektörünün buluşma noktası olarak gördüğü ICCI 2015 Enerji Ödülleri töreninde, kazanan 9 santral kamuoyu ile paylaşılacak ve ödülleri verilecek.

TÖREN PROGRAMINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ICCI – Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 27-29 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

icci_fuar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu