İDTM, TÜRK VE AFRİKALI FİRMALARI BULUŞTURACAK! | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

İDTM, TÜRK VE AFRİKALI FİRMALARI BULUŞTURACAK! | Enerji ve Maden Dergisi

26 Ocak 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, Accra Dünya Ticaret Merkezi’nin organizasyonu ile İstanbul’a gelen Ganalı firmaları Türk firmaları ile buluşturacak.  

Accra Dünya Ticaret Merkezi’nin organizasyonu ile İstanbul’a gelen Ganalı firmalar Türk firmaları ile işbirliği yapmak istiyor. Genellikle alım yapmak isteyen bu firmalarla görüşme fırsatını da İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), Türk firmaları için sağlayacak.

Aşağıda profilleri bulunan Ganalı firmalar ile görüşmek isteyen firmalar İDTM ile iletişime geçebilir. Görüşmeler, İDTM İş Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Her Türk firması en fazla beş firma ile görüşebilecek.

1.Deliman Group Ltd: İthalatçı, Distribütör, Bayi – Türkiye’den inşaat malzemeleri ve ekipmanları almak, ayrıca çimento ithalatı yapmak istiyor.

2.Menjes Group: İthalatçı, Distribütör – Türkiye’den inşaat malzemeleri, elektronik, elektrik malzemeleri ve ilaç almak istiyor.

3.Unibank Ghana Limited: Bankacılık – Kurumsal Bankacılık, Bireysel Bankacılık, Uluslararası Bankacılık, Portföy Yönetimi, Elektronik Bankacılık, Para Transferi, Krediler vb… Belirtilen konularda ortaklık yapabileceği Türk firmalar arıyor.

4.Rubatch Enterprise: İthalatçı, Distribütör – Türkiye’den tekstil ürünleri özellikle T-Shirt almak istiyor.

5.ET Legacy Farms: Üretici (Tarım ve Hayvancılık) – Sebze, Çiftlik Hayvanları, Tavukçuluk, Portakal temel ürün gruplarıdır. Yatırım ve ortaklık yapabileceği Türk firmalar arıyor.

6.Dosonec Ltd: Turizm ve Danışmanlık – Yabancı ülkelerde çalışacak yerel işgücü temin eden bir firmadır. Ortaklık yapabileceği Türk firmalar arıyor.

7.Korpha Trends: Hazır Giyim – Firma hazır giyim, kumaş, ayakkabı moda aksesuarları üreten Türk firmalar ile görüşmek istiyor.

Rezervasyon ve Bilgi: EMRE GÖKER

Tel: (0212) 468 52 35

E-posta: egoker@wtcistanbul.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri