Son Haberler

İDTM’YE ÖNEMLİ ZİYARET

San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne çalışma ziyareti düzenledi.

San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, 21-22 Eylül tarihlerinde Türk firmalarını San Marino bölgesinde faaliyet gösteren firmalarla buluşturmak üzere ortak proje kapsamında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ni (İDTM) ziyaret etti.

san_marino_dtm
San Marino Dünya Ticaret Merkezi

Firma eşleştirme ve ikili iş görüşmeleri programları dâhilinde İDTM genel müdürlüğünü ziyaret eden San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, temsil ettiği İtalyan firmaları adına Türk firmaları ile görüşmelerde bulundu.

İstanbul’da İtalyan dondurma dükkânı zincirleri açmak isteyen bir İtalyan firmasını temsilen İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından ayarlanmış ikili görüşmelere katılan Massani, sektörün önemli firmaları ile görüşerek Türkiye’deki hukuki prosedürler hakkında uzmanlardan bilgi aldı. Daha sonra şehirdeki ticari potansiyeli görmek amacı ile İDTM yetkilileri tarafından hazırlanan programa katılan Massani, İDTM ile gerçekleştirmek üzere yeni ticari heyet programları için çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu