İDTM’YE ÖNEMLİ ZİYARET | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

İDTM’YE ÖNEMLİ ZİYARET | Enerji ve Maden Dergisi

28 Ekim 2015
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne çalışma ziyareti düzenledi.

San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, 21-22 Eylül tarihlerinde Türk firmalarını San Marino bölgesinde faaliyet gösteren firmalarla buluşturmak üzere ortak proje kapsamında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ni (İDTM) ziyaret etti.

san_marino_dtm

San Marino Dünya Ticaret Merkezi

Firma eşleştirme ve ikili iş görüşmeleri programları dâhilinde İDTM genel müdürlüğünü ziyaret eden San Marino Dünya Ticaret Merkezi Genel Müdürü Pietro Massani, temsil ettiği İtalyan firmaları adına Türk firmaları ile görüşmelerde bulundu.

İstanbul’da İtalyan dondurma dükkânı zincirleri açmak isteyen bir İtalyan firmasını temsilen İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından ayarlanmış ikili görüşmelere katılan Massani, sektörün önemli firmaları ile görüşerek Türkiye’deki hukuki prosedürler hakkında uzmanlardan bilgi aldı. Daha sonra şehirdeki ticari potansiyeli görmek amacı ile İDTM yetkilileri tarafından hazırlanan programa katılan Massani, İDTM ile gerçekleştirmek üzere yeni ticari heyet programları için çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri