Son Haberler

İHRACATÇILAR İÇİN ABD PAZARINA GİRİŞ EĞİTİMİ

Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB), 19 Nisan 2016 tarihinde ihracatçılar için “Amerika pazarına giriş” başlıklı bir eğitim düzenlemeye hazırlanıyor. Kayıt için son tarih: 8 Nisan 2016

Çelik İhracatçıları Birliği, dünyanın yakından takip ettiği ABD pazarı için ihracatçıları harekete geçiriyor. Birlik, 19 Nisan 2016 tarihinde “Amerika pazarına giriş” başlıklı bir eğitim düzenlemeye hazırlanıyor. ABD ile ticaret yapmayı düşünen ihracatçılara açık olan etkinlikte, söz konusu pazar ile ilgili tüm detaylar ayrıntılarıyla ele alınacak. ABD pazarını ve iş fırsatlarını daha yakından tanımak isteyenlerin 8 Nisan’a kadar kayıt başvurularını yapmaları gerekiyor.

Başvurular için son tarih, 8 Nisan 2016…

Türk çelik sektörüen önemli ihracat pazarları‘ndan biri olan ABD’yi yakın takibe aldı. Firmaların bu pazarı yakından tanıması için atağa geçen Çelik İhracatçıları Birliği, Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile 19 Nisan 2016 tarihinde “Amerika Pazarına Giriş” eğitimi düzenleyecek. Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirilecek eğitim ile ABD ile genel ticaret ve çelik sektörü ticareti odağında ABD pazarı ile ilgilenen tüm ihracatçılar bilgilendirilecek.

Kordsa Global CEO’su Cenk Alper, Greater Houston Partnership Avrupa ve Orta Doğu Yönetici Jeffrey H.D. Blair, American Institute for International Steel Başkanı John Foster, Arent Fox LLP Ortağı Matthew Nolan gibi “Amerika Pazarına Giriş” konusunda uzman Türk ve Amerikalı birçok önemli ismin yer alacağı ve tüm gün sürecek eğitimde, katılımcı firmalara Türkiye – ABD Ticari İlişkileri, Amerika’da Yatırım Olanakları, Finansal Çözümler ve Pazara Giriş ile ABD Çelik Pazarı ile ilgili bilgiler aktarılacak.

Eğitim ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru koşulları için www.cib.org.tr adresini ziyaret edebilir ya da samet.damar@immib.org.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu