Son Haberler

İKİLİ GÖRÜŞME VE ALIM HEYETİ ORGANİZASYONU

3.TÜRK-ARAP Yapı – İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı İkili Görüşme, Alım Heyeti Organizasyonu, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile 12 – 15 Aralık 2016 tarihinde Çeşme Sheraton Otel’de gerçekleştirilecek.

Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile 3.TÜRK-ARAP Yapı – İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı İkili Görüşme, Alım Heyeti Organizasyonu 12 – 15 Aralık 2016 tarihinde Çeşme Sheraton Otel’de gerçekleştirilecek. Otelin Tamamı Organizasyon için kapatıldı. Organizasyona Arap Ülkelerinden yaklaşık 500 Firmadan oluşan alım heyeti katılacak. Organizasyon süresince ve sonrasında, Arap Ülkelerinden Danışmanların firmalara destek sağlaması organize edilecek.

Arap Ülkelerine İhracat Fırsatı

Organizasyon Türkiye ve Arap Ülkelerini sektörel olarak bir araya getirmekte ve ticari iş birliklerinin oluşumuna imkân sağlayacak. Firmalar, üst düzeydeki bürokratlar ve alım heyetleri ile direkt olarak temasa geçebilecek, Arap ülkeleri ile çalışan firmaların sorunlarına, O ülkenin bakanı veya üst düzey yetkilisi ile görüşme fırsatı sağlanarak çözüm üretilebilecek. Arap ülkeleriyle çalışmak ve ihracat yapmak isteyen firmalara önemli bir kapı açılmış olacak.

Turab Fuarcılık, TA-GROUP çatısı altında faaliyetlerde bulunmaktadır. TURABEXPO markası adı altında fuarlar düzenlemekte ve ülkemize yurt dışı alım heyetleri getirmektedir. Tüm organizasyonlar ve hizmetler, Arap Ülkelerinde güçlü bir alt yapıya sahip olan, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile gerçekleştirilmektedir.

Erken Katılım Sağlayan Firmalar www.turabfair.com adresinde yer alan ve binlerce Arap firmasının ziyaret ettiği sanal fuardan 12 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek ve erken kayıt indiriminden faydalanabilecek.

Türkiye’deki KOBİ’lerin ihracata yönlendirilmesi ve ihracatçı KOBİ’lerin ihracatlarının artırılması; pazarlama yeteneklerinin geliştirilmesi, uluslararası satış faaliyetlerinin güçlenmesi, etkin bir şekilde desteklenmeleri ile mümkün olacaktır.

Ticari İş Birliklerinin Oluşmasına Katkı

Turabexpo Fuarlar,  İkili Görüşme ve Alım Heyeti Organizasyonları; Türkiye’deki firmalarla, yabancı alım heyetlerini bir araya getirerek, ticari iş birliklerinin oluşmasına ve şirketlerin dış pazarlarda yeni partnerler kazanmasına imkân sağlamaktadır. Türk ve Arap Ülkeleri Üretici, Sanayici ve Yatırımcıları bir araya gelerek, ortak çalışma zemini bulmaktadırlar.

Organizasyonların ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerini özellikle yurt dışı alım heyetleri ile bir araya getirip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmak. Bu doğrultuda, sektör temsilcileri bu önemli ticari platformu en üst düzeyde değerlendirmiş, ürün satışının yanı sıra teknolojik gelişmeleri de yerinde görerek, ihtiyaçları olan her türlü bilgiye ve ürüne ulaşmış olacaklar.

Türk sektörlerinde bir sinerji yaratmak ve ihracat potansiyelini açığa çıkararak bunu uluslararası arenaya taşımak olan organizasyonların amacı, alım heyetleri ile sektörü buluşturarak, Ülkeye büyük katkı sağlamaktır.

turk_arap_yapi_insaat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu