Son Haberler

INGAS 2017 BAŞLIYOR

7.Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı (INGAS 2017) 2 Kasım 2017 Perşembe günü (yarın) Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın açılış konuşmasıyla başlayacak.

Türkiye’nin en büyük kongre ve fuar organizasyonlarından biri olarak gösterilen 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı (INGAS 2017) 2 Kasım 2017 Perşembe günü (yarın) Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın açılış konuşmasıyla başlayacak.

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 20 farklı ülkeden 5 binin üzerinde katılımcıyı ağırlayacak olan İGDAŞ’ın dev organizasyonu INGAS 2017’de doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren dünya devi firmalar ve otoriteler sektördeki son gelişmeleri değerlendirecek ve yeni iş pazarlarını konuşacak.

Kimler Katılacak?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın yanı sıra INGAS 2017’de ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan ve Uluslararası Gaz Birliği (IGU) İcra Direktörü Menelaos Ydreos da açılış konuşması yapacak.

INGAS 2017’DE 2 KASIM (İLK GÜN) AÇILIŞ PROGRAMI:

08.00-09.00: Kayıt

09.00-09.30: Açılış Konuşmaları: İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, DOSİDER Başkanı Ömer Cihad Vardan, Ürdün Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Genel Sekreteri Amani Al Azzam

13.30-14.45: Protokol Açılışı: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Uluslararası Gaz Birliği (IGU) İcra Direktörü Menelaos Ydreos, GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan ve İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik

Etkinliğe ait detaylı program ekli dosyada mevcuttur.

Etkinliğin kongre ayağına görüş ve düşünceleriyle damga vuracak konuşmacılar arasında öne çıkan isimler şöyle:

  • Bosna Hersek Dış Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Bakanı Mirko Saroviç,
  • Uluslararası Gaz Birliği Başkanı David Carrol,
  • Ürdün Ulusal Elektrik Şirketi Genel Sekreteri Ahmad Al-Zubi,
  • SVB Uluslararası Enerji Başkanı Sara Vakhshouri,
  • Avrupa Gaz Araştırmaları Merkezi Başkanı Isabella Moretti,
  • Indrapastha Gas Limited (IGL) Ölçüm İşleri Başkanı Sushil Kumar,
  • EWE Turkey Holding Genel Müdürü ve Yön. Kur. Üyesi Dr. Frank Quante
  • Azerbaycan Stratejik Araştırma Merkezi Araştırma Görevlisi Gulmira Rzayeva
  • E.ON Metering Yönetici Direktör Werner Webing

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu