Son Haberler

İNOVASYON VE İLERİ TEKNOLOJİ BU FUARDA

İnovasyon ve ileri teknoloji firmaları, 20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında ALL IN TECH 2016’da buluşacak.

Discover Events, inovasyon ve ileri teknoloji sunan en önemli firmaları 20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında ALL IN TECH 2016 ile İstanbul Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

Türkiye’nin en kapsamlı inovasyon teknolojileri fuarına imza atmaya hazırlanan Discover Events organizasyonuyla gerçekleşecek ALL IN TECH 2016 ile eş zamanlı düzenlenen İnovasyon Teknolojileri Zirvesi de bilişim, enerji, savunma, sağlık, ulaşım, haberleşme sektörlerindeki inovasyon teknolojilerinde trendlerin belirlendiği bir zemin hazırlayacak.

20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında ICC’de (İstanbul Kongre Merkezi) gerçekleşecek ALL IN TECH (All Inovation Technology) Fuarı, inovasyon ve ileri teknolojilerin sektör ayırt etmeden bir araya geldiği, eş zamanlı fuar, zirve ve konferansları içeren Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada en büyük organizasyon olacak. İlki 2015 yılında gerçekleşen fuar, B5 fuar alanında düzenlenecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Discover Events Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete; “Türkiye’nin 2023 hedefleri kapsamında, teknolojiyi sadece kullanan değil üretebilen sektörler oluşturabilmek için inovasyon projelerine yatırım yapan kurum ve şirketleri aynı platformda buluşturacağız. Önemli resmi kurumlar, iletişim teknolojileri, bilişim ve IT, mühendislik, uydu, radar ve haberleşme teknolojileri, enerji teknolojileri, savunma sanayi teknolojileri, ulaşım teknolojileri, sağlık teknolojileri, Ar-Ge Merkezleri, eğitim teknolojileri, üniversiteler ve teknoparkların katılımı ile gerçekleşecek olan fuar, Türkiye’nin teknolojik yeniliklerinin dünyaya tanıtılacağı bir ortam oluşturacak. Geleceğin teknolojilerine ALL IN TECH yön verilecek.” dedi.

yunus_eteBir Fuardan Çok Daha Fazlası!

20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’de gerçekleşecek ALL IN TECH (All Inovation Technology) Fuarı, ayrıca İnovasyon Teknolojileri Zirvesi’ne de ev sahipliği yapacak. Uluslararası arenada, ülkelerin ekonomik ve siyasal alandaki gücünü belirleyen unsurların en önemlilerinden birinin inovasyon teknolojileri olduğunu söyleyen DISCOVER EVENTS Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete; “Dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak değişime, yeniliğe ve modernizasyona sürekli olarak ihtiyaç duyuluyor. Türkiye’deki özel sektörün azami düzeyde iştirak edeceği, teknolojik yeniliklere uyumlu ve bu yeniliklerin kaynağı olabilecek milli teknoloji, milli savunma ve milli sanayinin geliştirilmesi, devlet tarafından benimsenmiş en önemli hedeflerden biri. Bu amaçla Discover Events, 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Enerji Bakanlığı, TÜBİTAK, İSO ve Teknokentlerin destek, katkı ve katılımlarını alan ALL IN TECH Fuarı ve Zirvesini bu yıl da aynı destekleri alarak gerçekleştirecek.” diyor.

İnovasyon Zirvesi

Dünyada ve Türkiye’de inovasyona yapılan yatırımlar ve bu yatırımların ülke ekonomilerine sağladığı katkılarının değerlendirileceği İnovasyon Zirvesi, tüm resmi-özel sanayi ve ticaret kuruluşlarının ufkuna ışık tutacak ve geleceğe yapacakları yatırım teknolojilerini keşfetmelerini sağlayacak.  Zirvede yüksek istişare kurulu ve konuşmacı olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Üniversite ve Teknokentler gibi kurumlardan yetkili isimlerin yer alması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu