Son Haberler

İnovatif Beton Güçlendirme Donatısı KraTos

Kordsa, İnovatif Beton Güçlendirme Donatısı KraTos ile 40. Yapı Fuarı’nda inşaat sektörü profesyonelleriyle buluştu.

Kordsa, 23-27 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü fuar merkezinde gerçekleşen 40. Yapı Fuarı’nda teknolojik ve yenilikçi ürünü KraTos Sentetik Fiber Donatıları’nı inşaat sektörü profesyonelleriyle buluşturdu.

Lastik, inşaat ve kompozit sektörlerinde “güçlendirici” olarak tanınan Sabancı Holding iştiraki güçlendirme lideri Kordsa, İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı’nda betonda uzun süreli ve yüksek durabilite, işçilik, zaman ve maliyet avantajı sunan KraTos markası ile yer aldı.

Altyapı ve Üstyapı Uygulamalarında Tercih Ediliyor

Kolay ve homojen karışım özelliği sayesinde betonun her noktasında etkin çatlak kontrolü ve yüksek dayanım sağlayan, kullanıcı dostu, elektrik iletkenliği olmayan ve anti-korozif yapısı sayesinde uzun ömürlü oluşu ile farklılaşan KraTos, çeliğe göre daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir beton donatı malzemesidir. KraTos, saha betonları, kaplama ve şap uygulamaları, endüstriyel zeminler, beton yollar, su ve liman yapıları, ray altı betonları, havalimanları, prefabrik betonlar gibi önemli altyapı ve üstyapı uygulamalarında tercih ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu