İNŞAAT YÖNETİMİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

İNŞAAT YÖNETİMİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI | Enerji ve Maden Dergisi

2 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

İTÜ’nün “İnşaat Yönetiminde Bilişim Tezsiz Yüksek Lisans Programı” (İYB) için ön kayıtlar başladı.

İTÜ’nün, bu yıl 17. kez yeni öğrenci kabul edecek “İnşaat Yönetiminde Bilişim Tezsiz Yüksek Lisans Programı” (İYB) için ön kayıtlar başladı. Tezsiz yüksek lisans 20 kişilik kontenjanla sınırlı olacak. Ön kayıtlar 20 Haziran 2016’ya kadar devam edecek.

Program; etkili karar verme becerisine sahip, küresel gelişmelere hâkim, lider yöneticiler yetiştirmeyi hedefliyor. İTÜ İnşaat Yönetiminde Bilişim Tezsiz Yüksek Lisans Programı’nda inşaat yönetimi temel konularının yanı sıra sözleşme yönetimi, yapı işletmesi hukuku, BIM (yapı bilgi modellemesi) ve proje planlama yazılımları ile yeşil ve sürdürülebilir yapılı çevre konularına ağırlık veriliyor. Dersler İTÜ İnşaat Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Bilişim Enstitüsü’nde görev yapan akademik kadronun yanı sıra, konuk öğretim üyeleri ve inşaat sektörü profesyonelleri tarafından yürütülüyor. Öğretim dilinin İngilizce olduğu İYB yüksek lisans programının kapısı inşaat sektöründe kariyer yapmak isteyen her lisans mezununa açık. İYB İnşaat Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı’ndan mezun olan öğrenciler, İTÜ Yüksek Lisans Diploması’na sahip oluyor ve program süresince, uluslararası ERASMUS Değişim Programı’ndan da yararlanabiliyor.

İnşaat Yönetiminde Bilişim Tezsiz Yüksek Lisans Programı hakkında detaylı bilgiye http://www.pym.itu.edu.tr/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

itu_tezsiz_yuksek_lisans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri