Son Haberler

INTERSOLAR ZİRVESİ TÜRKİYE

Intersolar Güneş Enerjisi Türkiye Zirvesi 6 Nisan 2016 tarihinde İstanbul/Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

20 yıldan fazla tecrübesi ile dünyanın dört kıtasında güneş enerjisi alanında fuar ve konferans düzenleyen Intersolar, 6 Nisan 2016’da İstanbul/Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde Güneş Enerjisi Türkiye Zirvesi (Intersolar Summit Turkey 2016) düzenleyecek.

Yılda bir defa ve bir gün düzenlenen Intersolar Türkiye Zirvesi, güncel politik ve ekonomik çevreler ile geleceğin fotovoltaik projelerine ayrıntılı bir bakış sağlayacak. Tecrübeli uzman konuşmacılar, ziyaretçilere Türkiye’nin büyük potansiyeli olan güneş kaynaklarının ortaya çıkarılmasında en iyi uygulamaları ve çözümleri aktaracak.

Zirvenin Amacı

Zirvenin amacı, konuları derinlemesine işlemek, yüksek kalitede iletişim ağı fırsatları sağlamak, ulusal ve bölgesel seviyede ‘güneş enerjisi teknolojileri‘nin kullanılmasını yaygınlaştırmak ve yerel ‘güneş enerjisi endüstrileri‘nin güçlendirilmesidir.

2015 yılında zirveye 200’den fazla katılımcı, 23 üst düzey konuşmacı, 19 destekçi ve 19 medya partneri katıldı.

Katılımcılar arasında hükümet yetkilileri, karar verici merciler, bilim adamları, yatırımcılar, finansörler, danışmanlar, üreticiler, müteahhitler, hukuk müşavirleri ve dernekler yer aldı.

günes_enerjisi_zirve

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu