ISAF SUMMIT: TÜRKİYE’NİN İLK GÜVENLİK ZİRVESİ | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ISAF SUMMIT: TÜRKİYE’NİN İLK GÜVENLİK ZİRVESİ | Enerji ve Maden Dergisi

16 Eylül 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik sektörlerinin tüm yıl heyecanla beklediği buluşma noktası olan ISAF 2017, 14 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı!

Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik Fuarı ISAF, 2017 yılında dev bir ilke imza atarak sektörün zirve buluşması ISAF SUMMIT’i düzenliyor. 14-17 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, İstanbul’u Avrasya’nın güvenlik merkezi haline getiriyor…

Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği ISAF Fuarları kapılarını sektör öncülerine 21. kez açtı. Her yıl düzenli büyüme oranıyla 20.000 m2’nin üzerine ulaşan etkinlik, bu yıl 22.000 ziyaretçiyi ağırlıyor.

18 yıldır İstanbul’u Avrasya bölgesinin güvenlik ve emniyet sektörlerinin ticari merkezi haline getiren ISAF fuarı, bu sene yaptığı Yurtdışı Alım Heyeti ve Yurtdışı Ziyaretçi Organizasyonu çalışmaları ile 2017’de fark yaratmayı hedefliyor.

*SECURITY , * IT SECURITY, * SMART HOME, * SAFETY& HEALTH , * FIRE&RESCUE fuarlarını çatısı altında toplayan ISAF, bu yıl “sektörün zirve buluşması” ISAF SUMMIT’e ev sahipliği yapıyor. Konferansların, ürün gösterilerinin, workshopların ve çalışma gruplarının düzenleneceği bu dev zirvede tüm sektör liderleri, profesyoneller ve akademisyenler sektörel gelişmeleri ve yeniliklerin her aşamasını değerlendiriyor.

ISAF Summit Nedir?

ISAF Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşen ISAF SUMMIT, bir sektör zirvesi…

Zirve kapsamında konferanslar, paneller, çalışma grupları, çözüm gösterileri, workshoplar, ürün gösterileri ve daha birçok farklı etkinlik yer alıyor.

Sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı zirvede öncelikle “Dinamik Güvenlik ve Emniyet’in Geleceği” ile ilgili kritik sorunların ele alındığı ve çözüm önerilerinin tartışıldığı kongreler düzenleniyor. Bunun yanı sıra workshoplar, ürün gösterileri ve paneller ile en kritik ihtiyaca sahip “güven ve güvenlik” konularının her aşaması tüm sektör liderleri ve profesyoneller tarafından geleceğe yön vermek üzere değerlendiriliyor.

Akıllı Çözümler İle İlgili Ele Alınan Başlıklar

*Akıllı sistemler hayatımıza ne katıyor?

*Akıllı sistemlerin hayatımızı kolaylaştırmasının yanı sıra negatif etkileri var mı?

*Akıllı Sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor. Peki, sağlık ve güvenliğimize katkısı oluyor mu?

*Yangın önleme, yangın tespit, yangına müdahalede akıllı sistemlerin faydası oluyor mu?

*İş Sağlığı ile ilgili, genel sağlığımız ile ne tür katkıları olacak?

*İş Güvenliği, Emniyet açısından ne tür avantajlar sağlayacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri