Son Haberler

İSG AVRASYA 2016

İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya, katılımcı sektör firmaları ile profesyonel ziyaretçileri 28-30 Nisan 2016 tarihlerinde ikinci kez buluşturacak.

Geçen yıl olduğu gibi yine Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı organize edilecek olan İSG Avrasya 28-30 Nisan 2016 tarihlerinde sektör temsilcilerini ikinci kez buluşturacak.

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Firmalar için iş sağlığı ve güvenliği hakkında dair en yeni teknoloji ve uygulamaların sergileneceği fuar, ilkine göre en az iki kat büyüme hedefliyor.

Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi

İFO Fuarcılık, ilkini bu yıl gerçekleştirdiği İSG Avrasya Fuarı’nın, katılımcı ve ziyaretçi taleplerinin dikkate alınarak gelecek sene Nisan ayına çekildiğini açıklarken, yeni salonlara taşınan organizasyonun online ziyaretçi kayıtlarının da başladığını duyurdu. “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaların bir arada sunulacağı İSG Avrasya, alanında Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Birbiriyle kesişen sektörlere hitap eden her iki organizasyonu birlikte yerinde takip etmek isteyen profesyoneller, online kayıt yaptırarak ücretsiz fuar davetiyesi alabilirler.

 Kaza riskini en aza indirecek teknolojik çözümler de fuarda olacak!

Başta kişisel koruyucu ekipmanlar olmak üzere hijyen ve sıhhi gereçlerden, mobil tıbbi teknoloji ekipmanlarına, ölçüm ve kontrol teknolojilerinden, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) yazılımlarına kadar pek çok yeniliğin sergileneceği İSG Avrasya, özellikle sanayi sektöründe üretim yapan, yüksek riske sahip firmaların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyon olarak gösteriliyor.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu