Son Haberler

İSTANBUL FİNANSIN ZİRVESİNİ AĞIRLAYACAK

Marmara Ekonomi Zirvesi, Destek Menkul Değerler’in ana sponsorluğunda 27-28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Destek Menkul Değerler’in ana sponsorluğunda 27-28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Marmara Ekonomi Zirvesi, finans dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek. Zirvede Borsa İstanbul Genel Müdürü Osman Saraç da bir konuşma yapacak.

Marmara Üniversitesi Finans Kulübü’nün düzenlediği ve Destek Menkul Değerler’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek zirvede Türkiye ekonomisine yön veren isimler ile finans sektörünün önde gelen ekonomistleri buluşacak. Bloomberg HT’nin medya destekçisi olduğu zirvede, küresel ekonomide yeni trendler, Merkez Bankaları ve para politikaları, finansal okur-yazarlık ve ekonomiyi doğru okumanın günlük hayata katkıları ile parite ve emtia fiyatlarına ilişkin projeksiyonların tartışılacağı paneller gerçekleştirilecek.

Zirvenin Ana Başlığı “2016 Küresel Ekonomisi: Riskler ve Çözümler”

“2016 Küresel Ekonomisi: Riskler ve Çözümler” ana başlığı altında düzenlenecek zirveye Borsa İstanbul Genel Müdürü Osman Saraç, Destek Menkul Değerler Genel Müdürü Tuna Yılmaz, KPMG Türkiye Başkanı Ferruh Tunç, Deutsche Securities Menkul Genel Müdürü Albert Krespin, Azimut Portföy Genel Müdürü Murat Salar, Gazeteci-Yazar Şeref Oğuz, Finansal Okur Yazarlık Derneği Başkanı ve Para Durumu Programı Sunucusu Özlem Denizmen, İş Portföy Baş Ekonomisti Nilüfer Sezgin, Ata Portföy Genel Müdürü Mehmet Gerz, Destek Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Ekonomist Ahmet Mergen, Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, Deniz Yatırım Ekonomisti Özlem Derici, Bloomberg HT Sunucusu ve Ekonomist Aslı Şafak, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı M.Ali Yıldırımtürk gibi önemli isimler katılacak.

Zirvedeki 4 ayrı panelin moderatörlüğünü ise Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Destek Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı İnci Özbek, Destek Menkul Değerler Araştırma Müdürü Murat Tufan ve Bloomberg HT Sunucusu Zeynep Erataman üstlenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu