Son Haberler

KALEBODUR’LA MİMARLAR KONUŞUYOR

‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ toplantı dizisinin ‘Türkiye’deki Mega Projelere Mimari Bakış’ başlıklı son paneli, 15 Mart Salı günü Fransa’da gayrimenkul fuarı MIPIM 2016’da Türk mimarların katılımıyla gerçekleşecek.

Mimar, sosyolog, yazar, gazeteci ve düşünürler ile bir araya gelerek toplumu ve mimarlığı yakından ilgilendiren konularda tartışma platformu oluşturmayı hedefleyen Kalebodur; Fransa Cannes’da yapılacak MIPIM 2016’da düzenleyeceği ‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ panelinde, ‘Türkiye’deki Mega Projelere Mimari Bakış’ konusunu ‘Türk mimarlar‘ın da katılımıyla tartışmaya açıyor.

Türk mimarlar MIPIM sahnesinde

‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ paneli, ‘gayrimenkul sektörü‘nün en önemli küresel buluşmalarından biri olan MIPIM’in ana programında, önemli oturumlardan biri olarak yer alıyor. Gazeteci Cüneyt Özdemir’in yöneteceği panele, konuşmacı olarak Türk mimarlar Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Melkan Gürsel, Enis Öncüoğlu ve Murat Kader katılacak.

Türk mimarların dünya sahnesinde kazandıkları başarıların da ele alınacağı panel, 15 Mart Salı günü saat 16.15-17.15 arasında Ruby Room Palais 5’te gerçekleşecek.

kalebodurla_panel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu