Son Haberler

KALIP FUARI TÜRKİYE 2016

Kalıp & Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı 5-7 Mayıs 2016 tarihlerinde Pullman İstanbul Convention Center’da gerçekleştirilecek.

Başta Otomotiv Sanayi Üreticileri ve Yan Sanayileri olmak üzere, Beyaz Eşya, Savunma ve Havacılık Sanayi, Elektrik ve Elektronik Sektörü, Medikal ve Sağlık Sektörü, İklimlendirme, Soğutma, Klima, Gıda, Ambalaj ve Plastik Sanayilerinin ziyaretine sunulacak Kalıp Fuarı sektörün en büyük buluşma noktası olacak.

Fuar tanıtımlarının yoğun bir şekilde yapılacağı Kalıp Fuarı,  başta Almanya olmak üzere, Romanya, Polonya, Rusya, Litvanya, Mısır, Bulgaristan ve İran’da tanıtılacak. Otomotiv ve Beyaz Eşya Üreticilerinin fuarı ziyaretleri için yurtdışında çok kapsamlı tanıtımlar yapılacak.

expo_3d

Endüstriyel Devrimin Öncüleri ile Kalıp Teknolojileri Sektör Buluşması İstanbul’da

Kalıp Fuarı ve 3D Print Expo Fuarı Formnext Almanya Frankfurt’ta tanıtıldı.

Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurtiçi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları, 3. kez 3D Print Expo Turkey ve Kalıp Fuarı Türkiye’de bir araya gelecek. Sektörün güç birliği yaptığı, kalıp üreticisi ile sanayicilerin buluştuğu gerçek bir ticari platform oluşacak.

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından düzenlenen 5. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde, Kalıp Fuarı ve 3D Print Expo Turkey 2016 Fuarları tanıtıldı.

1 Ekim 2015 Perşembe günü Kocaeli Workinn Otel’de, kalıpçılık sektöründeki gelişmeleri, sorunları ve çözümlerini ana ve yan sanayi temsilcilerine aktarmanın amaçlandığı, ana ve yan sanayi yöneticilerinin de katılım sağladığı 5. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 315 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu