Son Haberler

KARAYOLLARI, KÖPRÜLER VE TÜNELLER İHTİSAS FUARI MAYIS AYINDA

Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 26-28 Mayıs 2016 tarihlerinde Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) tarafından Ankara Congresium’da gerçekleştirecek.

Başkanı, Karayolları Genel Müdürü olan, Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK), 26-28 Mayıs 2016 tarihinde Ankara Congresium’da Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nı gerçekleştirecek. Fuar içerisinde bir ‘karayolu projesi‘nde yer alan bütün başlıkların bir araya toplanması hedefleniyor. Fuar, Kongre, Panel ve Ticari eşleştirmelerin olacağı büyük buluşmada sizleri aramızda görmekten onur duyar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Katılımcı Sektörler

Müteahhit Şirketler, Mühendislik, Proje ve Dizayn Şirketleri, Asfalt Serme Makine ve Ekipmanları Üretici ve Tedarikçileri, Agrega Üreticileri, Tünel Açma Makine ve Ekipmanları Üretici ve Tedarikçileri, İş Güvenliği Ekipmanları Üretici ve Tedarikçileri, Zemin ve Temel Mühendisliği Şirketleri, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri Sağlayıcıları, Analiz ve Laboratuvar Malzeme ve Cihaz Üretici ve Tedarikçileri, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri, Yangın Önleme ve Yönetim Sistemleri Sağlayıcıları, Sinyalizasyon, Otomasyon ve Aydınlatma Malzemeleri Üretici ve Tedarikçileri, Tünel Tecrit Kaplamaları Üretici ve Tedarikçileri gibi pek çok başlık, bu fuarda bir araya getirilecek.

Fuar ile birlikte gerçekleştirilecek ticari eşleştirme programı sayesinde, ulusal ve uluslararası şirketlerin işbirliğinin sağlanması amacıyla, firmalara özel odalarda iş görüşmeleri yapma imkânı yine YTMK tarafından sunulmaktadır.

Düzenlenecek alan Müteahhitler, Karayolları ve Köprüler başlıklı 3 farklı panel içerisinde başta Mega projelerin ihale süreçleri ve finansman konuları olmak üzere pek çok önemli gündemin görüşülmesi planlandı. Fuarı 30.000’i aşkın ziyaretçinin takip edeceği düşünülmektedir.

Fuarla birlikte, Ulusal Tünelcilik ve Yer Altı Yapıları Kongresi, üç gün boyunca sürecek. Akademisyen ve devlet erkânından 600 kadar katılımcının Kongrede dolayısıyla Fuarda yer alması hedefleniyor.

Şu Ana Kadar Fuarda Yer Alan Firmalar

İNARMA İNŞAAT, RPO YAPI, MAXAM, MAATS MAKİNA, HASEL MAKİNA, ISBAK, AYKOM, TOKYO ROPE, SFS CİVATA, TÜNELMAK, KIRLIOĞLU, ISSD, TÜRK TRAKTÖR, BİLMER İNŞAAT, ARSAN KAUÇUK, TCMA, MENZEL KİMYA, KARMA MAKİNE, GÖVER ÇELİK, OKUR MAKİNA, MAURER, ICT, MAGEBA, GEOMETRİ MAKİNA, PETEK PROJE, TEKNO, ABBAS HARFİYAT, FORTA, PAVEMETRİCS, BAŞKENT KAYNAK, İNAN MAKİNA, İŞİM KÜMESİ, TATMAK KARYER, ÖZ YAŞAR TEL, BASF, CHRYSO KAT, E-BERK, BERDAN CİVATA, DOĞA ELEKTRONİK, ENKA MAKİNA, MESCİOĞLU, BCES, İSFALT, EFECTİS, ERA, WİRTGEN, VIACON KİSAN, TÜRK LOYDU, VOLVO MAKİNA, FORSENT, ENGINERING EMAK, BEKAERT, GEMAK, SİSMO LAB, GEO GRUP, MTM MAKİNA, HİDROMEK, KEMERLİ, YAVAŞÇALAR, BİYONER, KOMSA, HEPER MOONLIGHT, TEKNİMA, DUPONT, DOMYLCO, BORUSAN/CAT, TEPE PREFABRİK, İKSA, KAPEKS, RASYONEL KİMYA, ECC SYSTEMS, ÖZKAN STEEL, BÜLBÜLOĞLU VİNÇ, TİTAN MAKİNA, U-TEST CİHAZLARI, ÖZDEKAN KAUÇUK, VEKKON, ÇOŞKUN GROUP, DÖRKEN SİSTEM, İNTETRA, ATLAS 1, YAPKİM, ESTE, SWS ENGINERİNG, İMİ, KOCAER MAKİNA, MERCEDES.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu