KARTAL’A YATIRIM GELECEĞE YATIRIM | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

KARTAL’A YATIRIM GELECEĞE YATIRIM | Enerji ve Maden Dergisi

4 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Gayrimenkul sektörü için büyük önem taşıyan ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’ 2 Haziran 2016 tarihinde Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda saat 09.00’da gerçekleştirilecek.

İstanbul’un son yıllardaki yükselen değeri Kartal, ‘Yerinde ve Birlikte Kentsel Dönüşüm’ modelleri ile İstanbul ve Türkiye için örnek oluşturabilecek bir başarı hikâyesinin altına imza atıyor.

kartal_belediyesiKartal Belediyesi, hem bu başarı hikâyesini anlatmak hem de yatırımcılar için bölgenin potansiyelini ortaya koymak adına gayrimenkul sektörü için büyük önem taşıyan ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım’ temalı bir kentsel dönüşüm zirvesi düzenleyecek.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün ev sahipliğinde, bölgedeki yatırımcıların ve uzmanların katılacağı ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’ 2 Haziran 2016 tarihinde Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda saat 09.00’da gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri