Son Haberler

KASIM 2015 FUAR TAKVİMİ

2015 yılının önemli fuarlarını Kasım ayı fuar takviminde görebilirsiniz.

Fuarcılık ve fuar organizasyonları sektörlerinin önemli isimleri de bu haberimizde…

EURASIAN COMPOSITES SHOW 2015

Kompozit Sanayi Üretim Teknolojileri ve Uygulamaları Fuarı’ 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.

Artkim Fuarcılık tarafından organizasyonu gerçekleştirilecek olan ihtisas fuarında, Hammaddeler ve Kimyasallar, Takviyeler, Elyaflar, Ara ürünler, Yarı Mamuller ve Nihai Ürünler, Uygulama Yöntemleri, Son İşlem Kalıplama, Hizmetler gibi ürün grupları yer alacak.

PUTECH EURASIA 2015

4.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de Artkim Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek.

Poliüretan Hammaddeleri, Poliüretan Uygulamalar ve Üretim Teknolojileri sektörlerini bir araya getirecek olan Uluslararası İhtisas Fuarında Hammaddeler ve Kimyasallar, Takviyeler, Elyaflar, Ara ürünler, Yarı Mamuller ve Nihai Ürünler, Uygulama Yöntemleri, Son İşlem Kalıplama, Hizmetler gibi ürün grupları yer bulacak.

AVRASYA GÜVENLİK VE TRAFİK FUARI  

Avrasya Güvenlik ve Trafik Fuarı, 12-14 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda Ekspoturk Fuarcılığın organizasyonunda düzenlenecek.

Trafik Güvenliği, Güvenlik Sistemleri, Kamu Güvenliği gibi sektörleri içeren İhtisas Fuarı kapsamında Güvenlik Sistemleri, Trafik Araç Gereçleri, Akıllı Sistemler, Ulaşım, Enerji, Alarm ve Kontrol Merkezleri, Telekomünikasyon, Altyapı, Yazılım gibi alanlarda ürün grupları ziyaretçilerle buluşacak.

BOBİNAJ, YALITIM VE ELEKTRİK ÜRETİM ENDÜSTRİLERİ FUARI

Bobinaj, Yalıtım ve Elektrik Üretim Endüstrileri Fuarı (CWIEME) 18-20 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de 121 Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenecek.

Bobinaj, Yalıtım ve Elektrik Üretim Endüstrileri sektörlerini bir araya getirecek olan İhtisas Fuarında Bobin, Kablolar, Elektromekanik ve Elektronik Aksamalar, Bilişim, Motor, Güç Kaynağı, Jeneratör gibi ürün grupları ile firmalar ziyaretçilerini ağırlayacak.

ULUSLARARASI LOGİTRANS TRANSPORT LOJİSTİK FUARI

18-20 Kasım 2015 tarihlerinde Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.

Eko MMI Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenecek fuarda Taşımacılık, Lojistik, İntermodal Uygulamalar, Depolama Telematik sektörlerinden Yük Taşıma ve Lojistik Hizmetleri, Taşıma Araç ve Sistemleri, IT, Telematik, Telekomünikasyon, İntralojistik, Yük Akışı, Depolama Sistemleri gibi ürün grupları yer bulacak.

23.ULUSLARARASI YAPEX

18-21 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan   23.Uluslararası YAPEX -Yapı Malzemeleri,  İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı, Akdeniz Reklamcılık organizasyonu ile Antalya Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Yapı-İnşaat Yenileme ve Restorasyon sektörlerinin bir arada olacağı fuarda yer alacak ürün grupları şöyle: İnşaat Ekipmanları, Yapı Kimyasalları, Duvar-Cephe Kaplamaları, Asansörler, Elektrik Malzemeleri, Yalıtım,  Doğal Taşlar, Banyo-Mutfak Ürünleri, Restorasyon…

İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ, MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI

19-22 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan İnşaat Yapı Malzemeleri, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Adıyaman Fuar ve Kongre Merkezi’nde Platin Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirilecek.

İnşaat Yapı Malzemeleri, Mobilya ve Dekorasyon sektörlerinin buluşacağı fuarda yer alacak ürün grupları şöyle: Ürün grupları: Kapı, Pencere, Mermer, Boya, Hırdavat, Aydınlatma, Seramik, Dekorasyon, Koltuk, Mutfak Dolabı…

BURSA BLOK MERMER FUARI 2015

25-28 Kasım 2015 tarihlerinde Bursa, ‘Blok Mermer ve İş Makineleri Fuarı’ kapsamında Blok Mermer, Maden Cevherleri, Mermer, Maden Makineleri ve Ekipmanları sektörlerini ağırlayacak.

Tüyap Bursa Fuarcılık tarafından organizasyonu gerçekleştirilecek fuar, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Fuarda Blok Mermer, Maden Cevherleri, Mermer, Maden Makineleri ve Ekipmanları gibi ürün grupları ziyaretçilere sunulacak.

GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ VE FUARI

27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı, HHB Fuar organizasyonuyla Ankara ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Girişimcilik, Sosyal Medya, E-Ticaret, Girişimcilikte AR-GE ve İnovasyon, Markalaşma gibi konuları içeren fuar kapsamında Sosyal Medya Hizmetleri, Dijital Ekonomi, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Bulut Bilişim, Nesnelerin İnterneti, GSM Operatörleri, Girişimcilikte AR-GE ve İnovasyon gibi alanlarda ürün grupları yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu