Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Limanlarda ve Tersanelerde İSG Sempozyumu Başladı

Liman ve tersane sektöründe iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesine katkı sağlamak amacıyla bugün (12 Nisan 2018 Perşembe) “Limanlarda ve Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu” düzenleniyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından liman ve tersane sektöründe iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesine katkı sağlamak amacıyla bugün (12 Nisan 2018 Perşembe) “Limanlarda ve Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu” düzenleniyor.

İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman tüm paydaşlar bir arada

Denizcilik sektörü yöneticileri ve çalışanlarının yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman tüm paydaşların katılımıyla düzenlenecek olan toplantının açılış konuşmalarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç, İş Teftiş İstanbul Grup Başkanı Adem Mortaş, İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma Geliştirme Merkezi Derneği Başkanı Ömer Volkan Gök, Türk Loydu Vakfı İş Geliştirme Müdürü Mehtap Karahallı Özdemir, Türklim Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Dölen, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği Başkanı Murat Kıran, Türkiye Liman Dok ve Gemi Sanayi İşçileri Sendikaları Genel Başkanı Hüseyin Necip Nalbantoğlu gerçekleştirecek.

Sempozyumda liman ve tersanelerde iş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki yenilikler ve iyi uygulama örnekleri de aktarılacak. Tüm gün sürecek sempozyumda, “Limanlarda İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları”, “Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları” ile “Denizcilikte İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları” olmak üzere 3 ayrı oturum düzenlenecek.

Tarih: 12 Nisan 2018, Perşembe

Saat: 10.00

Yer: İstanbul’da Holiday INN/ Tuzla

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu