Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Maden Türkiye 2020

SEKTÖRÜN BÜYÜK BULUŞMASI MADEN TÜRKİYE FUARI’NIN

YENİ TARİHİ BELLİ OLDU

10-13 ARALIK 2020

Katma değeri yüksek ürünler ile ülke için kaynak yaratmada birinci sırada yer alan maden sektörü, 2020 yılında yine Maden Türkiye Fuarı’nda bir araya gelecek. 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Maden Türkiye 2020, 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı sektörün en önemli satış ve pazarlama platformu olacak.

2018 Yılında Tüm Sektör Tek Çatı Altında Buluştu

13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuar, tüm paydaşların memnuniyetle ayrıldığı bir ticaret platformu oldu. 448 katılımcı ve 11.082 profesyonel ziyaretçi ile 5 salonda gerçekleşen fuarda %17 profesyonel ziyaretçi artışı, %14 katılımcı artışı ve %17 m2 artışı yaşandı.

Üretici, satıcı, alıcı, akademisyen, öğrenci, yayın kuruluşu mensubu, sivil toplum kuruluşu mensubu gibi sektörün tüm bileşenlerini buluşturan fuar, dünün değerlendirildiği, bugünün belirlendiği, geleceğin planlandığı bir buluşma noktası oldu.

Katılımcılar ve Ziyaretçiler Memnun Ayrıldı

Çin ve Çek Cumhuriyeti’nin milli katılımının yanı sıra Almanya, İngiltere, İran ve Güney Afrika’nın da içinde bulunduğu birçok ülkeden önemli markaların sergilendiği fuarda; İran, Suudi Arabistan, Nijerya, Kazakistan, Gana, Makedonya, Bulgaristan, Azerbaycan’dan alım heyetleri ağırlandı ve yabancı alım heyetleri ile katılımcı firmalar arasında önemli iş birliği görüşmeleri gerçekleştirildi.

 

Ziyaretçilerin %92’si fuardan çok memnun olduğunu, %87’si gelecek fuarı ziyaret etmeyi planladığını, %97’si fuarı iş çevrelerine tavsiye edeceğini belirtirken, katılımcılar “Tek Kelime İle Etkileyici Bir Fuar” ifadelerini kullandı.

 

Güçlü Sektörün Yolu Güçlü Fuardan Geçecek

2004 yılından bu yana istikrarlı büyümesini devam ettiren fuar, aynı zamanda sektörün de büyümesine katkı sağlamaya devam edecek. Bugüne kadar ağırladığı yerli yabancı katılımcı ve ziyaretçilerine, yenilerini eklemeye devam edecek olan fuar sektörün yurtdışına açılan kapısı olma konumunu sürdürecek.

Türkiye’nin en kapsamlı maden fuarı olma özelliği taşıyan fuar, 2020 yılının da en çok konuşulan maden etkinliği olacak. Fuar sunduğu fırsatlar ile maden sektörünün geleceğine ışık tutacak ve güçlü sektörün yolunun güçlü fuardan geçtiğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecek.

Madencilik sektöründe hep bir adım önde olmak için tarihi not etmeyi ve fuarda yerinizi almayı unutmayın.

Detaylı Bilgi İçin: www.madenturkiyefuari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu