Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı | Enerji ve Maden Dergisi

2 Ocak 2018
Comments 0

Etiketler , , , ,

Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl 28-31 Mart 2018 tarihleri arasında 24. kez fuarizmir’de kapılarını açacak.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri, Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. (İZFAŞ) olarak her yıl düzenlediğimiz Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl 28-31 Mart 2018 tarihleri arasında 24. kez fuarizmir’de kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük doğal taş fuarlarından biri olarak 1000’in üzerinde katılımcı ve 55.000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Marble, her geçen yıl büyümeye devam ediyor. Bu bağlamda Marble fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir’de, dünya genelinden binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor. Mart ayında doğaltaş sektörünün kalbinin atacağı Marble fuarında ayrıca alım heyeti programı kapsamında yapılan B2B görüşmeler aracılığı ile Türk mermer ve doğal taşının dünyaya ihracatında önemli bir rol oynuyor.

MARBLE FUARINA AİT AYRINTILI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Comments are closed.

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri