Son Haberler

MARKALAR KONFERANSI’NDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUŞULACAK

Sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen ‘Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2016’, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da 26-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Sürdürülebilirlik kavramını ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluk kapsamında ele alan, dünyanın lider kimya şirketi BASF’nin 4. kez platin sponsorluğunda düzenlenen Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2016 İstanbul (Sustainable Brands 2016 Istanbul), bu yıl 26-27 Mayıs tarihlerinde Swissotel The Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek.

Etkinlik, BASF’nin iş yapış biçiminin temelini oluşturan “sürdürülebilirlik” alanında Türkiye’de farkındalık yaratmak ve uluslararası deneyimlerini paylaşmak üzere gerçekleştirilecek.

Konferans kapsamında BASF Türkiye CEO’su Buğra Kavuncu ve BASF Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Tedarik Zinciri Müdürü Tolga Demirözü de konuşmacı olarak yer alacak.

Program

Konuşmacı: Buğra Kavuncu, BASF Türk CEO – “Bilime Adanmışlık: 81 İlde 81 Kimya Laboratuvarı Projesi”

Tarih: 26 Mayıs 2016, Perşembe

Yer: Swissotel The Bosphorus, İstanbul / Ana Salon

Saat: 09.35 – 09.55

Konuşmacı: Tolga Demirözü, BASF Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Tedarik Zinciri Müdürü – Global Takip ve İzleme: Takip ve izleme ile daha iyi müşteri hizmetleri seviyesinin sağlanması ve beklentilerinin yönetilmesi.

Tarih: 26 Mayıs 2016, Perşembe

Yer: Swissotel The Bosphorus, İstanbul / Paralel Salon

Saat: 15.35 – 15.50

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu