MARKALAR KONFERANSI’NDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUŞULACAK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

MARKALAR KONFERANSI’NDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUŞULACAK | Enerji ve Maden Dergisi

23 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen ‘Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2016’, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da 26-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Sürdürülebilirlik kavramını ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluk kapsamında ele alan, dünyanın lider kimya şirketi BASF’nin 4. kez platin sponsorluğunda düzenlenen Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2016 İstanbul (Sustainable Brands 2016 Istanbul), bu yıl 26-27 Mayıs tarihlerinde Swissotel The Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek.

Etkinlik, BASF’nin iş yapış biçiminin temelini oluşturan “sürdürülebilirlik” alanında Türkiye’de farkındalık yaratmak ve uluslararası deneyimlerini paylaşmak üzere gerçekleştirilecek.

Konferans kapsamında BASF Türkiye CEO’su Buğra Kavuncu ve BASF Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Tedarik Zinciri Müdürü Tolga Demirözü de konuşmacı olarak yer alacak.

Program

Konuşmacı: Buğra Kavuncu, BASF Türk CEO – “Bilime Adanmışlık: 81 İlde 81 Kimya Laboratuvarı Projesi”

Tarih: 26 Mayıs 2016, Perşembe

Yer: Swissotel The Bosphorus, İstanbul / Ana Salon

Saat: 09.35 – 09.55

Konuşmacı: Tolga Demirözü, BASF Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Tedarik Zinciri Müdürü – Global Takip ve İzleme: Takip ve izleme ile daha iyi müşteri hizmetleri seviyesinin sağlanması ve beklentilerinin yönetilmesi.

Tarih: 26 Mayıs 2016, Perşembe

Yer: Swissotel The Bosphorus, İstanbul / Paralel Salon

Saat: 15.35 – 15.50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri