MAVİ BARET İŞ GÜVENLİĞİ ÖDÜLLERİ | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

MAVİ BARET İŞ GÜVENLİĞİ ÖDÜLLERİ | Enerji ve Maden Dergisi

11 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Türkiye Hazır Beton Birliği’nin 2010 yılından beri düzenlediği Mavi Baret İş Güvenliği Ödülleri bu yıl 3’üncü kez sahiplerine verilecek. Ödül töreni 11 Mayıs Çarşamba (bugün) günü yapılacak.

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), kaliteli ve standartlara uygun hazır beton üretilmesi ve kullanılması için faaliyet gösteriyor. Bu misyonun en önemli ayaklarından biri de sektörde faaliyet gösteren hazır beton tesislerini iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bilgilendirmek, farkındalık yaratmak ve tesislerin yeterliliğini ölçmek. İşte bu amaçla Türkiye Hazır Beton Birliği’nin 2010 yılından beri düzenlediği Mavi Baret İş Güvenliği Ödülleri bu sene 3’üncü kez sahiplerine ulaştırılacak.

Uzman denetçiler tarafından titiz bir değerlendirme ve denetleme sürecinden geçen hazır beton tesisleri arasından ödüle layık görülenler, Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık’ın da katılımı ile düzenlenecek 3. Mavi Baret İş Güvenliği Ödülleri töreninde ödüllerini alacaklar.

Tarih: 11 Mayıs 2016 Çarşamba

Yer: Ritz Carlton Otel / Taksim

Saat: 09.30-10.30 Kayıt & Kahvaltı

Ödül Töreni: 10.30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri