METEO EXPO FUARI-2016 | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

METEO EXPO FUARI-2016 | Enerji ve Maden Dergisi

14 Ekim 2015
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Hava ölçümleme teknolojileri adına Türkiye’nin tek fuarı olan Meteo Expo (Meteoroloji) Fuarı 21 – 23 Ocak 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da gerçekleştirilecek.

Meteoroloji, Ölçümleme Teknolojileri ve Ekipmanları Fuar ve Konferansı, 21 – 23 Ocak 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da (ATO Kongre ve Sergi Sarayı) gerçekleştirilecek.

Meteorolojik gözlem sistemleri, hava tahmini hazırlama ve sunma teknikleri, hidrolojik ölçümler, iklim ölçüm teknolojileri, yenilenebilir enerji ölçümleri ve hizmetlerinin yer bulacağı Meteoroloji Fuarı-Türkiye’de en son teknoloji ürünlerini sergileyen firmaları, ölçme araçlarını, tahmin sistemleri ve tahmin teknolojilerini bulacaksınız.

Bu alanda çalışan bir kurumun yetkilisi, ilgili sektörlerde bir yatırımcı, akademik çalışma yapan bir bilim insanı veya hava durumu ile meteoroloji alanında en son ne olduğunu öğrenmek isteyen sıradan bir vatandaş iseniz hava ölçümleme teknolojileri adına Türkiye’nin tek fuarı olan Meteoroloji Fuarı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri