MÜLK YÖNETİMİNDE PROFESYONELLİK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

MÜLK YÖNETİMİNDE PROFESYONELLİK | Enerji ve Maden Dergisi

9 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Mülk yönetimi nasıl olmalıdır? Mülk yönetimi nedir? Kiralar nasıl garanti altına alınır?

Türkiye’de gün geçtikçe büyüme kaydeden inşaat sektörü, kalite ve güven açısından da büyük gelişmeler gösteriyor. Özellikle yeni nesil projeler, sektöre her geçen gün damgasını vururken mülk yönetiminin nasıl olması gerektiği sorusu akıllara geliyor. ‘Mülk yönetimi nedir? Kiralar nasıl garanti altına alınır?’ diye merak ediliyor. Bu sorulara yanıt bulabileceğiniz sistem artık Türkiye’de…

Türkiye’nin başarılı iş adamlarından Megaport Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Durgun, ”İstanbul’da 4.000’e yakın proje yer almakta ve 2016 yılı teslim süresi olan 400’ü aşkın proje mülk sahiplerine teslim edilecektir. Bu oluşum inşaat sektöründe birçok alt şirket oluşmasına da olanak sağlamıştır. Açık kalan birçok konunun en önemlisi satış sonrası hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Şu an sektör ve projeler sanki satış sonrası hizmette destek istiyor. Çünkü mülk sahibi yatırımlarını değerlendirmek ve doğru bir gelir elde etmek için mülk yönetim sisteminin desteğine ihtiyaç duymaktadır.” diyor.

Emlak Sektörüne Güven Katacak Sistem

Muhsin Durgun, uzun zamandır Avrupa’da kullanılan mülk yönetimi sistemini, yaptıkları Ar-Ge çalışmasıyla ve büyük bir alt yapıyla Türkiye’ye kanalize etmeyi başardıkları kiradagaranti.com sisteminin emlak sektöründe büyük bir rahatlama, güven ve sorunsuzluk kaydedeceğini vurguluyor.

Mülk sahibi ve kiracı arasındaki ilişkilerin düzeyli seviyede tutulması, kiranın düzenli olarak yatması, yatırımınızın garantisi için bir profesyonel sistemin mülkünüzü yönetmesi gerekiyor” diyen iş adamı Durgun, yıllardır Avrupa’da kullanılan mülk yönetimi sistemini, uzun çalışmalar ve büyük bir alt yapıyla İstanbul Avrupa Yakası’ndan başlayarak hizmete sundukları kiradagaranti.com sistemiyle Türkiye’de inşaat ve gayrimenkul sektöründe sorunsuz yeni bir dönem başlatacaklarını vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri