Son Haberler

NETCAD MİNEX FUARI’NDA

14—15 Mayıs 2015 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen ve madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Minex-6. Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’nda Netcad, madencilik sektörüyle bir araya geldi.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası’nın desteğiyle İZFAŞ tarafından gerçekleştirilen, madencilik sektörünün en yeni teknolojilerinin sergilendiği Minex-6. Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’na Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ürünü Netpro/Minex ile katıldı.

Netcad’in madencilik sektörü için yakın çözüm ortağı haline getirdiği ürünü Netpro/Minex ve Netcad standı iki gün boyunca yoğun ilgi gördü. Standa gelen ziyaretçilere, açık ve yer altı maden işletmeciliğinin tüm aşamalarını bir arada gerçekleştirebilen aynı zamanda jeolojik projelendirme süreçlerini de yönetebilen program Netpro/Mine’ın mevcut ve geliştirilen özellikleri örneklerle anlatıldı. Netcad ayrıca Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımının yeni özelliklerini de 11 ülkeden gelen yüzlerce ziyaretçinin ağırlandığı fuarda katılımcılarla paylaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu