Son Haberler

NİJERYA ABUJA YAPI VE İNŞAAT FUARI

60.Nijerya Abuja Yapı ve İnşaat Fuarı 21-23 Haziran 2016 tarihlerinde Abuja, Nijerya’da düzenlenecek.

Ülkenin başkenti ve tüm inşaat firmalarının merkezi olan Abuja’nın tek yapı inşaat fuarı Construction Industry Exhibition, 60.Nijerya Abuja Yapı ve İnşaat Fuarı 21-23 Haziran 2016 tarihlerinde Abuja, Nijerya’da düzenlenecek.

Nijerya İnşaat Sektörü Federasyonu (FOCI) tarafından organize edilen fuarda aralarında Liebherr, Scheneider, Volvo, Hyundai, Siemens, Doka, Parker, Metso, Imer, Cifa, Doosan, Carrier, Sandvik, Lafarge, Marco Corona gibi dünyanın en ünlü markaları yer alacak.

Fuar ayrıca Nijerya’nın en büyük firmaları olan Westfaco, Salini, Setraco, Seagle International, Sehnaoui, Leventis, Dantata & Sawoe, Coleman gibi firmaların katılımcı olarak yer aldığı Nijerya’nın en önemli inşaat fuarı organizasyonudur.

Türkiye’den Sektörün Önemli İsimleri

Nijerya’da inşaat sektöründe toplamda 20 Milyar doların üzerinde iş bitirme deneyimine sahip, Nijerya’nın en büyük inşaat firmaları ve dış ticaret firmalarının oluşturduğu Nijerya İnşaat Sektörü Federasyonu (FOCI) tarafından organize edilen fuara, bugüne kadar Türkiye’den sektörün önemli isimleri de katılım sağladı. Fuara 3 yıldır aralarında Güriş, Dizayn, Uğur Makine, Vurmak, Semix, Öner Çelik Kapı, Erdoor, Boyut Çelik Kapı, Meka, Hekim Holding gibi sektörünün en saygın firmaları olan 60’ın üzerinde şirket katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu