Son Haberler

PETROL VE DOĞAL GAZ SEKTÖRÜ EIF’TE BULUŞUYOR

Energy Is Future (EIF 2016) Uluslararası Enerji Kongre ve Fuarına “Türkiye Petrolleri” tam destek vererek,  “EIF 2016 Petrol & Doğalgaz Kongre ve Fuarı”nı 3-4 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirecek.

3-4 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara’da bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilecek Energy Is Future (EIF 2016) Uluslararası Enerji Kongre ve Fuarına “Türkiye Petrolleri” tam destek vererek, “EIF 2016 Petrol & Doğalgaz Kongre ve Fuarı”nı gerçekleştirecek.

Petrol ve doğal gaz sektörü bu yıl baş döndürücü gelişmelere sahne oldu. Petrol fiyatlarının reel olarak tarihin en düşük seviyelerine gerilemesi, arama ve üretim faaliyeti yapan petrol şirketleri başta olmak üzere petrol endüstrisini derinden sarstı. Şirketler krizden çıkmak için farklı yöntemler geliştirse de sektörde öngörülebilirliğin bu kadar az olduğu bir dönem yaşanmadı.

EIF 2016 kongreleri; enerji, ekonomi ve siyasetin iç içe geçtiği günümüz dünyasında, enerji, petrol ve doğal gaz başta olmak üzere sektörün her alanında sürdürülebilirliğin sağlanması adına, enerji sektörü ile ilgili bütün konuların tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve sorunlara kapsayıcı çözümler getirilmesini sağlayacak.

Kongrede ele alınacak konular sektörün ihtiyaç duyduğu iş birliği imkânlarının artırılmasında ve karşılaşılan sorunların çözümünde kolaylaştırıcı bir rol oynayacak.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu