PETROLEUM ISTANBUL KATILIMCILARINA KOSGEB DESTEĞİ | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

PETROLEUM ISTANBUL KATILIMCILARINA KOSGEB DESTEĞİ | Enerji ve Maden Dergisi

20 Şubat 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

2017 yılı KOSGEB desteği kapsamına alınan Petroleum Istanbul Fuarı’na katılan firmalar, KOSGEB tarafından belirlenen kriterlere göre destek alabilecek. Başvuru için son tarih, 24 Mart…

KOSGEB Genel Destek Programı Uygulama Esasları çerçevesinde yapılan inceleme ve değerlendirme neticesinde, Petroleum Istanbul Fuarı’nın 2017 Yılı KOSGEB Tarafından Destek Kapsamına Alınan Yurtiçi Fuar Listesi’ne eklenmesi uygun bulundu. Böylece 30 Mart-2 Nisan tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenecek olan Petroleum Istanbul Fuarı’na katılan firmalar, KOSGEB tarafından belirlenen kriterler kapsamında destek alabilecek. Destek almak isteyen firmaların 24 Mart 2017 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekiyor.

İş Birliği İçin Önemli Bir Platform

Petroleum Istanbul Fuarı bu yıl da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektör ile bir araya getirecek. Aynı zamanda Fuar ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği platformu yaratacak Petroleum Istanbul 2017 Fuarı’nı, yaklaşık 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yenilikçi Ürün ve Hizmetler Tanıtılacak

2 yılda bir düzenlenen alanının en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Petroleum Istanbul kapsamında bu yıl özel paneller ve workshop’lar düzenlenecek. Bu özel panel ve workshop’larda konuşmacılar Petroleum Istanbul Akademi’de yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıtabilecek, teknolojik gelişmeler, SEÇ-G mevzuatı ve uygulamaları gibi konularda bilgilendirmeler yapacaklar.

Eş Zamanlı Gas&Power Network

Petrol, LPG, madeni yağ sektörleri ile bu sektörlere ürün ve hizmet sunan sektörlerin aynı çatı altında toplanacağı Fuar ile birlikte Gas& Power Network, 2. Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı da eş zamanlı düzenlenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri