PORTATİF JENERATÖR İLE ENERJİNİZ BİTMESİN! | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

PORTATİF JENERATÖR İLE ENERJİNİZ BİTMESİN! | Enerji ve Maden Dergisi

17 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Üstün kalite standartlarıyla öne çıkan Aksa, portatif jeneratörleri ile kesintisiz enerji sunuyor.

jenerator_benzinliJeneratör pazarında güvenilir bir marka olarak öne çıkan Aksa Jeneratör, üstün kalite standartlarıyla da farklılaşıyor. Kullanıcılarına kesintisiz enerji sunan Aksa, yeni teknolojiye sahip portatif jeneratörleriyle ev, iş yeri ve kamp gibi her ortamda enerji ihtiyacınızı karşılıyor.

Enerji piyasasında dünya dinamiklerini yakından takip eden ve kullanıcılarına kesintisiz enerji sunan Aksa, portatif jeneratörleriyle sık sık elektrik kesintisi yaşayanların en büyük yardımcısı oluyor. Aksa, yeni teknolojiye sahip portatif jeneratörlerinin kolay taşınabilirliği ile birçok ortamda kesintisiz bir şekilde enerji sağlıyor. Benzinli ve dizel yakıtlı portatif Aksa Jeneratör; yakıt türü, faz çeşitleri ve çalışma şekline göre çeşitliliğe sahip. Aksa Portatif Jeneratör, sessiz ve taşınması kolay olduğundan kampta, kısa elektrik kesintisine karşı da ev ve iş yerlerinde kullanıma uygun bir ürün olarak dikkat çekiyor.

“Küçük güçlerdeki enerji ihtiyaçlarına her ortamda çözüm sunuyoruz”

Aksa portatif jeneratörler, yağ seviyesi düştüğünde motoru durduran koruma sistemi ve aşırı akıma karşı devre koruyucu yönüyle güvenli kullanım sağlıyor. Ağır jeneratörler için tekerlekli modelleriyle rahatlıkla istenilen ortama taşınabilen portatif jeneratörler her alanda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bireysel kullanıcıların enerji ihtiyacını portatif jeneratörler ile karşıladıklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Aksa Jeneratör olarak portatif jeneratörlerimiz ile küçük güçlerdeki enerji ihtiyaçlarına her ortamda çözüm sunuyoruz. Büyük tesislere sağladığımız enerji desteğimizi bireysel kullanıcılarımıza portatif jeneratörlerimiz ile ulaştırıyoruz ve müşterilerimizin her ortamda yaşayabileceği elektrik kesintilerinden olumsuz etkilenmesini önlüyoruz” dedi.

Dünyanın ilk beş jeneratör üreticisinden biri olan Aksa Jeneratör; keşif, montaj, nakliye, satış sonrası hizmet ve periyodik bakım hizmetiyle enerjinizi güvence altına alıyor. Aksa ihtiyaç olan her an hızlı bir şekilde devreye girerek 7 gün 24 saat kesintisiz enerjinin kapılarını kullanıcılarına aralıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri