Son Haberler

RAHATLIK VE GÜVENLİK İÇİN SOLUNUM MASKELERİ

3M Aura 9300+ solunum maskeleri rahatlığı ve güvenliği bir arada sunuyor.

Fabrikaların veya madenlerin zorlu ve kirli ortamlarında çalışanlar için güvenlik ve rahatlık çok önemlidir. Koruyucu bir solunum maskesinin zorunlu olduğu bu ortamlarda kullanılan maskelerin kişiye rahatlık sağlayamaması ise oldukça sık görülen bir durum. 3M, geliştirdiği 3M Aura 9300+ solunum maskeleriyle bu soruna çözüm getirdi. Bilimi günlük yaşama ve çalışma hayatına uygulayan 3M’in bilime dayanan, yenilikçi bir teknoloji ile geliştirdiği 3M Aura 9300+, çalışanlara en zorlu çalışma koşullarında bile maksimum güvenlik ve rahatlık sağlıyor.

Kullanıcı deneyimleri 3M için çıkış noktası oldu

Yeni solunum maskelerinin geliştirilmesi sürecinde 3M, bilime dayanan inovasyon için kullanıcı deneyimlerini başlangıç noktası olarak aldı. Kullanıcılar, solunum maskesi takma gerekliliğinin farkında olsa da rahatsız oldukları için genellikle maske takmayı tercih etmiyorlar. Bu sorunu çözmek için 3M™ Aura™ solunum maskeleri, ileri elektrostatik güç ile geliştirildi. Benzersiz üretim süreci sırasında, açık biçimde düzenlenmiş mikrofiberlere yüksek seviyede elektrostatik güç enjekte ediliyor, böylece daha fazla hava geçişine izin veriliyor. Dolayısıyla, kullanıcının solunumu büyük ölçüde iyileştirilmiş oluyor.

Nefes almada kolaylık sağlayan teknoloji

3M™ Aura™ 9300+ 3M’in elektret partikül filtre malzemesinin yararlarını ileri düzeyde düşük soluma dirençli filtre teknolojisi ile birleştiriyor. Dolayısıyla düşük solunum direnci sağlayarak nefes alıp vermeyi kolaylaştırıyor. 3M™ Cool Flow™ Ventil, ısı birikimini etkili şekilde ortadan kaldırıyor ve daha serin ve daha rahat bir kullanım sunuyor. Verilen havayı dışarı çıkararak gözlüklerin buğulanması riskini de en aza indiriyor. Böylece kullanıcılar en zorlu koşullarda bile rahatlıkla nefes alabiliyor.

Daha açık görüş sağlıyor

Göz koruyucusunun buğulanmasını azaltmaya yardımcı olan Kabartmalı Üst Panel ile 3M™ Aura™ Solunum Maskesi daha açık görüş sağlıyor. Özel şekilli burun paneli ve kavisli, düşük profil tasarım buruna ve göz konturlarına mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca, iyi bir görüş alanının sağlanmasına ve göz koruyucu ile uyumlu kullanıma yardımcı oluyor.

kerem_kurklu3M Türkiye Güvenlik ve Grafik Ürünleri Ülke Direktörü Kerem Kürklü, “3M tarafından gerçekleştirilen inovasyonlar, kullanıcıların rahatlığını büyük ölçüde arttırdı. Konforda sağlanan iyileşmelerin, iş yerinde koruyucu maske kullanımına yönelik itirazları azaltacağını düşünüyoruz. 3M olarak 3M bilimi ile daha güvenli ve daha iyi bir iş yeri oluşturmaya büyük katkı sağlıyoruz.” diyor.

Bugüne kadar 105.000 yenilikçi patenti ile 3M, 70 ülkede 90.000’i aşkın çalışanı ile 200’den fazla ülkede hizmet veriyor ve günlük hayatı daha iyi hale getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu